Kategoriler
Genel

Yeni Borsa Sistemi Doğa Kaynaklarını Halkla En Adil Şekilde Paylaşacak

Yeni Borsa Sistemi Doğa Kaynaklarını Halkla En Adil Şekilde Paylaşacak

Seçkinlerin, kraliyetlerin, eski ailelerin sonu 2020’de.
Paranın akışı doğal kaynaklardan başlar ve tarım üretir.
Çiftçiler, ürünlere sahip olmak için çalışmak için çok zaman ve enerji harcıyorlar.
Ama doğa kaynakları neden küçük bir grup insan tarafından kontrol ediliyor, ancak tüm halk tarafından kontrol edilmiyor.
Temel olarak, çalışmak zorunda değiller ama yine de kullanmak için sınırsız miktarda paraları var.

Bir şirket halka açıldığında ve borsada listelediğinde, daha fazla para kazanma ve kumar için bir araç olma zamanı değil, geri verme ve kamuoyu ile paylaşma zamanı olması gerekiyordu.

Yeni finansal sistem için bir çerçeve sundum.
Ve şimdi yeni ilave borsa sisteminin pariteyi tamamlama zamanı.

Yeni borsa sistemi 2 kademeli olacak:
– Aşama 1: yeni ek borsa sistemi.
– Aşama 2: mevcut borsa sistemi.

Yeni ek borsa sisteminde aşağıdaki gibi bazı temel kurallar olacaktır:
– Sadece kişi için açık, şirket gibi gölge gizli varlıklar değil.
– Tüm enerji, petrol, doğal kaynaklar, bankacılık şirketi, diğer popüler kamu şirketleriyle birlikte burada listelenecektir.
– Tüm şirket, 100 milyon hisse gibi aynı miktarda hisseye sahip olacak ve ihraç edecektir.
-Mevcut sahipler sadece% 1’i korurken,% 99’u yeni pazarda listelenecek.
– Her bir kişi sadece aynı miktarda pay sahibi olmasına izin verecektir, kaç kişi bu şirketin payına sahip olmak istediğine bağlıdır. Yani 1 kişi 1 hisse olabilir.
– Başlangıçta her bir hissenin fiyatı ya alıcılara ve / veya şirketin gelirine göre belirlenir.
– Uluslararası şirket, anlaşmaya bağlı olarak en az% 1 veya% 0,1 gelir elde ettikleri tüm ülkelere hisse satmalıdır.

Sistemin kuralı en adil yol olacaktır.
Ancak bu mekanizma para akışının daha adil bir şekilde yürütülmesine yardımcı olmaktadır.

Temel fikir budur ve uluslar arasındaki doğal kaynaklar etrafındaki savaşı bitirmenin tek yolu budur.
Genel olarak, doğal kaynaklar insanlar tarafından paylaşılmalı ve kontrol edilmelidir, ancak küçük bir grup insan tarafından kontrol edilmemelidir.

Saygılarımla,
Kurtarıcı

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“Yeni Borsa Sistemi Doğa Kaynaklarını Halkla En Adil Şekilde Paylaşacak” için 11 yanıt

Çorum merkezden ben Emine. Mrb web siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2020 15:48:05

Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-06-2020 21:49:12

Afyon merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 21:54:01

Giresun merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 03:26:52

Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 01-07-2020 13:18:24

Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler 02-07-2020 10:13:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir