Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler.

Bu pek bir komplo değil, sadece burada kendime benzer hisseden herkese bir mesaj.

Reddit açıkça tehlikeye atıldı.

Yıllardır reddit’e geliyorum. Yıllardır / komplo gibi alt dizinler sık ​​sık, son zamanlarda / pastsaturnsrings gibi alt dizileri takip ediyordum.

Ve bu lanet olası covid bokundan beri, reddit genel olarak pislik ve sevdiğim bu subaylara insanlar (veya botlar) tarafından sızılıyor ve açıkça denediğimiz tartışma ve fikirleri mahvetmeye çalışıyor.

Ve insanların “insanların değişimden korktuğunu” ya da kafayı yediğini iddia ettiklerini biliyorum. Değişimden korkmuyorum. Zihnimiz için bir savaş olduğundan ve kullanılan taktiklerin açıkça inandığım nüfusun çoğu üzerinde çalıştığından korkuyorum.

Ve son zamanlarda, istediklerinin bu olduğunu bilmeme rağmen aşırı derecede heyecanlanıyorum. Ama TPTB’ye kızgın bile değilim ya da her kimse; Kendilerinin beyinlerinin yıkanmasına izin veren ve hala bir şeyleri sorgulamamalarına izin veren gerçek insanlara kızgınım.

Ön sayfadaki herhangi bir şeye bakın ve yorumları gözden geçirin ve ne kadar çabuk maskotlar hakkında konuşmaya dönüştüğünü görün ve sadece aşıyı alın.

Tartışmaların çoğunun sonunda Hitler’i ve nazileri falan ortaya çıkardığı gibi, ama şimdi covid ve maskeler. Ön sayfa çuvalladı.

Ve şimdi / pastsaturnsrings, “yeni çağ inançlarının” şeytani ve kötü olduğuna dair uzun şeyler gönderen insanlara sahip. Yoga ve nefes çalışması yapmak şeytani bir iştir. Astral projeksiyon ve sprit kılavuzları şeytani.

CIA’nın 60’lar ve 70’ler boyunca yeni çağ hareketine sızdığını kesin olarak biliyorum. Muhtemelen asit ve uyuşturucuyu sağlamak ve kült gibi ritüellerle kitleleri kontrol etmeyi denemek.

Ve bu yazılar İsa’nın ışık ve yol olduğunu söylüyor. İsa’nın, Tanrı’nın kurbanlık kuzusu olduğuna inanıyorum. İsa sahte bir peygamberdi. İsa, rahiplerin adını duyurmalarına ve sonra da çocuklara yaptıklarını yapmalarına asla izin vermezdi.

Bu aklımıza yapılan saldırıdır. Düşünmemizi istemiyorlar. Daha yüksek titreşimlere ulaşmamızı istemiyorlar. Bu gerçekliğin ardında saklı cevapları bulmamızı istemiyorlar.

Bu gerçek mi? Idk, istemiyorsan inanma. İstersen her şeyin kararacağına inanabilirsin, belki bu senin için olur.

Sevgiye, mutluluğa, eşitliğe inanıyorum ve zarar vermem. Hala tüm bunları hissediyor ve bir araya getirmeye çalışıyorum.

Ama söylendiği gibi zor bir dönemden geçiyorum, ama aydınlanma yoluma geri dönmeyi seçiyorum. Nefreti, korkuyu ve kafa karışıklığını yaymayı bırakmak için elimden geleni yapacağım.

Tüm yaşamların önemi yok. Hayatın önemi yok değil. Hayatla ilgili değil. Sensin. Siz ve sizinle ilgili önemli olan her şey, hatta hayatınız olmayan kısımlar bile. Ruhun, özün, varlığın. Bu hayatın ötesine geçer. Sen bu beden değilsin, bu zihin değilsin.

Sadece ol. Elinizden geldiğince iyi. Gerçek için savaşmak size ve başkalarına huzur getiriyorsa, elinizden geldiğince az zarar vererek elinizden gelenin en iyisini yapın.

Kendimi eğitmek ya da başkalarını eğitmek kadar daha ne yapabilirim emin değilim. Dünya kötü bir yer ve öyle olmuştur ve insanlar her zaman küçük şeyler için tartışacaklar ve daha küçük şeyler yüzünden birbirlerini öldürecekler.

Korku içinde yaşamamak için elinizden geleni yapın. Derin kontrollü nefes alıştırmaları yapın. Şimdi yaşam pratiği yapın. Üçüncü gözünüze ulaşmaya çalışın. Yoga yap. Sağlıklı ye. Egzersiz yapmak. Pasif bir aktivite yerine odak ve dikkati kullanan aktiviteler gerçekleştirmeye çalışın veya aktivite pasif ise bir şekilde ilgi çekici hale getirmeye çalışın.

Eğer uzanıyorsanız ama oturabiliyorsanız, oturun. Oturuyorsanız ama ayakta durabiliyorsanız, ayakta durun. Yürüyebiliyorsanız, yürüyün. Koşabilirsen, koş. Ve bir kez uçmayı öğrenirsen uçabilirsin.

Ama uzanırsan uçamazsın.

Kalkmak. Etrafa bak. Derin bir nefes al. Çıplak ayakla dışarı çık ve bir ağaca sarıl.

Önemlisin.

“Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler.” üzerine 17 yorum

1. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-08-2020 16:09:41

2. Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2020 23:09:01

3. Ardahan merkezden ben banu. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:52:37

4. Samsun merkezden ben banu. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:18:49

5. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım 07-09-2020 12:29:08

6. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 15:04:35

7. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:11:10

8. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 02-10-2020 11:43:38

9. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-10-2020 05:55:31

10. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 299

Yorum yapın