Bu pek bir komplo değil, sadece burada kendime benzer hisseden herkese bir mesaj.

Reddit açıkça tehlikeye atıldı.

Yıllardır reddit’e geliyorum. Yıllardır / komplo gibi alt dizinler sık ​​sık, son zamanlarda / pastsaturnsrings gibi alt dizileri takip ediyordum.

Ve bu lanet olası covid bokundan beri, reddit genel olarak pislik ve sevdiğim bu subaylara insanlar (veya botlar) tarafından sızılıyor ve açıkça denediğimiz tartışma ve fikirleri mahvetmeye çalışıyor.

Ve insanların “insanların değişimden korktuğunu” ya da kafayı yediğini iddia ettiklerini biliyorum. Değişimden korkmuyorum. Zihnimiz için bir savaş olduğundan ve kullanılan taktiklerin açıkça inandığım nüfusun çoğu üzerinde çalıştığından korkuyorum.

Ve son zamanlarda, istediklerinin bu olduğunu bilmeme rağmen aşırı derecede heyecanlanıyorum. Ama TPTB’ye kızgın bile değilim ya da her kimse; Kendilerinin beyinlerinin yıkanmasına izin veren ve hala bir şeyleri sorgulamamalarına izin veren gerçek insanlara kızgınım.

Ön sayfadaki herhangi bir şeye bakın ve yorumları gözden geçirin ve ne kadar çabuk maskotlar hakkında konuşmaya dönüştüğünü görün ve sadece aşıyı alın.

Tartışmaların çoğunun sonunda Hitler’i ve nazileri falan ortaya çıkardığı gibi, ama şimdi covid ve maskeler. Ön sayfa çuvalladı.

Ve şimdi / pastsaturnsrings, “yeni çağ inançlarının” şeytani ve kötü olduğuna dair uzun şeyler gönderen insanlara sahip. Yoga ve nefes çalışması yapmak şeytani bir iştir. Astral projeksiyon ve sprit kılavuzları şeytani.

CIA’nın 60’lar ve 70’ler boyunca yeni çağ hareketine sızdığını kesin olarak biliyorum. Muhtemelen asit ve uyuşturucuyu sağlamak ve kült gibi ritüellerle kitleleri kontrol etmeyi denemek.

Ve bu yazılar İsa’nın ışık ve yol olduğunu söylüyor. İsa’nın, Tanrı’nın kurbanlık kuzusu olduğuna inanıyorum. İsa sahte bir peygamberdi. İsa, rahiplerin adını duyurmalarına ve sonra da çocuklara yaptıklarını yapmalarına asla izin vermezdi.

Bu aklımıza yapılan saldırıdır. Düşünmemizi istemiyorlar. Daha yüksek titreşimlere ulaşmamızı istemiyorlar. Bu gerçekliğin ardında saklı cevapları bulmamızı istemiyorlar.

Bu gerçek mi? Idk, istemiyorsan inanma. İstersen her şeyin kararacağına inanabilirsin, belki bu senin için olur.

Sevgiye, mutluluğa, eşitliğe inanıyorum ve zarar vermem. Hala tüm bunları hissediyor ve bir araya getirmeye çalışıyorum.

Ama söylendiği gibi zor bir dönemden geçiyorum, ama aydınlanma yoluma geri dönmeyi seçiyorum. Nefreti, korkuyu ve kafa karışıklığını yaymayı bırakmak için elimden geleni yapacağım.

Tüm yaşamların önemi yok. Hayatın önemi yok değil. Hayatla ilgili değil. Sensin. Siz ve sizinle ilgili önemli olan her şey, hatta hayatınız olmayan kısımlar bile. Ruhun, özün, varlığın. Bu hayatın ötesine geçer. Sen bu beden değilsin, bu zihin değilsin.

Sadece ol. Elinizden geldiğince iyi. Gerçek için savaşmak size ve başkalarına huzur getiriyorsa, elinizden geldiğince az zarar vererek elinizden gelenin en iyisini yapın.

Kendimi eğitmek ya da başkalarını eğitmek kadar daha ne yapabilirim emin değilim. Dünya kötü bir yer ve öyle olmuştur ve insanlar her zaman küçük şeyler için tartışacaklar ve daha küçük şeyler yüzünden birbirlerini öldürecekler.

Korku içinde yaşamamak için elinizden geleni yapın. Derin kontrollü nefes alıştırmaları yapın. Şimdi yaşam pratiği yapın. Üçüncü gözünüze ulaşmaya çalışın. Yoga yap. Sağlıklı ye. Egzersiz yapmak. Pasif bir aktivite yerine odak ve dikkati kullanan aktiviteler gerçekleştirmeye çalışın veya aktivite pasif ise bir şekilde ilgi çekici hale getirmeye çalışın.

Eğer uzanıyorsanız ama oturabiliyorsanız, oturun. Oturuyorsanız ama ayakta durabiliyorsanız, ayakta durun. Yürüyebiliyorsanız, yürüyün. Koşabilirsen, koş. Ve bir kez uçmayı öğrenirsen uçabilirsin.

Ama uzanırsan uçamazsın.

Kalkmak. Etrafa bak. Derin bir nefes al. Çıplak ayakla dışarı çık ve bir ağaca sarıl.

Önemlisin.

Author

84 Comments

1. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-08-2020 16:09:41

2. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2020 23:09:01

4. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, saolun 23-08-2020 05:24:28

5. Ardahan merkezden ben banu. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:52:37

6. Afyon merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-08-2020 22:08:22

7. Batman merkezden ben ali. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 30-08-2020 04:09:51

8. Samsun merkezden ben banu. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:18:49

9. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

10. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım 07-09-2020 12:29:08

11. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 15:04:35

12. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:11:10

13. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 02-10-2020 11:43:38

15. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-10-2020 05:55:31

16. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 299

17. Kocaeli dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 91

18. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 22-10-2020 20:42:43

19. Bitlis dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 455

20. İstanbul merkezden ben ali. Slm web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 08-11-2020 22:46:51

21. Kırşehir dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 89

22. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 324

24. Gürbüz Reply

Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Kütahya dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 165

26. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 437

27. Mardin merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:13:40

28. Sinop dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Selam herkese sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 103

29. Kırşehir dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 40

30. Siirt dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 293

31. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler

32. Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, şukuladım

33. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, saolun

34. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 83

35. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 144

37. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

38. Batman merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, tebrikler 26-12-2020 06:46:23

39. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 490

40. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 201

41. Kayseri merkezden ben emin. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 17:47:59

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 314

43. Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım 11-01-2021 21:48:01

44. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım 14-01-2021 01:13:39

45. Kırşehir dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Selamlar siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 287

46. Tekirdağ dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 480

47. Adıyaman dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 347

48. Şanlıurfa dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun , banu – 123

49. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım gerçekten iyi, teraziye tıkladım 05-02-2021 23:16:06

50. Kırklareli dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler , – 316

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 438

52. Çorum dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Slm sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 497

53. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

54. Edirne dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , Aylin – 384

55. Bayburt merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, tebrikler 23-03-2021 14:00:03

56. Ankara dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , hatice – 24

57. Bitlis dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhaba siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 43

58. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Manisa dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 498

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 60

61. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 490

62. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 258

63. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 312

64. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 02-05-2021 15:18:05

65. Şanlıurfa dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selamun aleyküm web siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , – 205

66. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, saolun 08-05-2021 14:58:21

67. Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , banu – 345

69. Erzurum dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 111

70. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 21:21:37

71. Mardin dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 149

72. Samsun dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Merhaba sayfan cidden mükemmel, sağolun , gaye – 211

73. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

74. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 271

75. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

76. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

77. Yalova merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 17-07-2021 09:06:11

78. Bu konu : ” Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , gaye – 197

79. Zonguldak dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 495

80. Iğdır dan kimler var. Yeni çağ inançları, aşk, botlar ve titizlikler. . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 56

81. Adıyaman merkezden ben doruk. Slm siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 01-08-2021 10:14:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link