Yeni çağın “tezahür ettirme” teknikleri, sizi Tanrı’nın sizi başarmaya koyduğu görevden uzaklaştırmak için kullanılır.

Tezahür etmek yüzeyseldir. İnsanlar para, güç, çekicilik ister ve siz masadan getirebileceğiniz şeyleri beğenen insanları tezahür ettirirsiniz. Gerçek gerçek seni sevmiyorlar.

Her birimiz için belirlenen yol asla kolay değildir, ancak yerine getirilirse, tezahür ettirmenin yapabileceğinden daha fazla tatmin getirecektir.

Tezahür ettirmenin amacı, yolunuzu Tanrı’nın sizin için belirlediği gerçek kaderinizden saptırmaktır.

“Yeni çağın “tezahür ettirme” teknikleri, sizi Tanrı’nın sizi başarmaya koyduğu görevden uzaklaştırmak için kullanılır.” üzerine 6 yorum

1. Çorum dan kimler var. Yeni çağın “tezahür ettirme” teknikleri, sizi Tanrı’nın sizi başarmaya koyduğu görevden uzaklaştırmak için kullanılır. . Selamlar siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 120

2. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım 19-02-2021 01:22:38

3. Bitlis dan kimler var. Yeni çağın “tezahür ettirme” teknikleri, sizi Tanrı’nın sizi başarmaya koyduğu görevden uzaklaştırmak için kullanılır. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun , Emine – 133

4. Bu konu : ” Yeni çağın “tezahür ettirme” teknikleri, sizi Tanrı’nın sizi başarmaya koyduğu görevden uzaklaştırmak için kullanılır. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 221

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link