Bulduğum ve bir araya getirdiğim Yeni Dünya hakkında pek çok bilgi var. (Yeni dünya düzeniyle ilgilidir)

Takvim sistemimizi bin yıl boyunca birçok kez değiştirdik ve bu da yılların kaybına neden oldu. Etiyopya STILL ülkesi eski Kıpti takvimini kullanıyor, ancak onlar için 2013, bizim için 2021.

Bu, 2012’nin 2020’de olduğu anlamına geliyor, ‘Noel yıldızı’ 21 Aralık 2020’de gerçekleşti, ki bu Maya’nın söylediği tarihle KESİNLİKLE …

Mayalar arasında yaşayan Hopiler, yeni dönemin ‘Mavi Kachina yıldızı’ gelmesiyle başlayacağını kehanet etti. Bu o yıldız olabilir

Mayalar, takvimin sonunun dünyanın sonunu işaret edeceğini hiçbir zaman söylemedi, ancak birlikte yaşadıkları Hopiler, yeni girdiğimiz yeni dünyanın gelişi arasında gezegenin arınmasının gerçekleşeceğini kehanetlerde bulundu.

Şimdi, Mezoamerikan takviminde 13. Baktun ile ilgili Maya maddelerinin bulunduğu siteye bakarsanız, kelimenin tam anlamıyla “la corona” olarak adlandırılır.

Corona = bir taç gibi vücut parçası, yani taç virüsü. Bu, esasen evrensel bilgi ve spiritüalizmin enerji merkezi olan maneviyattan gelen taç çakraya karşılık gelir.

Bu ilginç çünkü Tibet kehaneti, Hermetik, Hopi gibi çoğu eski kehanet, yaklaşan olayların nedeninin ruhtan toplu bir kopukluktan kaynaklandığını belirtiyor.

Evrensel zihin kendini sembolizm arketipleri ve eşzamanlılık yoluyla ifade eder, isim uyuşmaları tesadüf değildir.

Kraliçe, son konuşmalarından birinde kelimenin tam anlamıyla “Yeni Şafak” tan bahsetti.

Uzaylılar, uzayın doğası, savaş, şu anda gezegende meydana gelen bazı şeylerin metafiziksel KANITI ile ilgili SOOOOO çok daha fazla bilgi var. Bilgi gerçekten önemli. En önemli bilgileri bir araya getiren bir video hazırladım, işte burada:

https://www.youtube.com/watch?v=HD3WqQKbuBw&

Zak 🙂

Author

8 Comments

1. Yalova dan kimler var. Yeni Dünya BÜYÜK yeni bilgi . Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 403

2. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa süper ötesi iyi, saolun 03-03-2021 22:34:15

3. Ankara dan kimler var. Yeni Dünya BÜYÜK yeni bilgi . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 56

4. Kars dan kimler var. Yeni Dünya BÜYÜK yeni bilgi . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 118

5. Trabzon merkezden ben gaye. Selam sayfa cidden iyi, teşekkürler 21-03-2021 14:33:11

6. Bu konu : ” Yeni Dünya BÜYÜK yeni bilgi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 88

7. Manisa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 04:00:59

8. Bu konu : ” Yeni Dünya BÜYÜK yeni bilgi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 95

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link