Yeni Dünya Düzeni

Başka kim bu seçimden sonra yeni ve modern bir oylama süreci olacağını düşünüyor VEYA yeni dünya düzeni, seçilmiş liderler için tüm “kafa karışıklığını” ve “oy vermenin” zorluğunu ortadan kaldırmak için kendilerini yönetici otorite olarak kuracak? 4 yıl uzakta mı? Daha az?

“Yeni Dünya Düzeni” üzerine 18 yorum

1. Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-12-2020 21:59:52

2. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 491

3. Sinop dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni . Merhabalar web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , – 249

4. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 25-12-2020 20:47:32

5. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , ahmet – 454

6. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 298

7. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 475

8. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 22-01-2021 03:25:59

9. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 22:35:53

10. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 381

11. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 112

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link