Yani temelde bu birleşik bir dünya hükümeti değil mi? Her neyse, gelişmeyi (2011) izledim ve şimdi web sitelerine gidemiyorum. Başka her şeyi, işletmeleri, soruları arayabilirim, ancak bağlantıya erişemiyorum. Beni izliyorlar mı ve bir şey görmemi engellemeye mi çalışıyorlar merak ediyorum.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 346

2. Hatay dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni . Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 78

3. Adana dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 215

4. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Van dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni . Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 302

6. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-04-2021 01:54:26

7. Sinop dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni . Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link