Kategoriler
Genel

Yeni Dünya Düzeni

Bunun tekrar tekrar söylendiği için özür dilerim, ama bu son birkaç gece yatağa dönüp sadece anlamaya çalışıyorum. Devam eden her şey kesinlikle bir gündem gibi geldi, ama kimin veya nedenini bilmemekten nefret ediyorum.

Kore ve Çin savaşında kullanılan beyin yıkama teknikleri, mahkumun benlik duygusunu kaybetmesini, suçluluk duygusunu sarmasını ve sevdiklerini reddetmelerini sağlamaktı. Bu genellikle uyku yoksunluğu ve fiziksel tehlike altındaydı. Bizim için daha büyük bir ölçekte, bu yüzden taktiklerin ayarlanması gerekiyor.

Coronavirus, çoğaltabilecekleri fiziksel tehlikeye en yakın şey olan vurur. Sosyal medya kaygı ve depresyonu teşvik etmeyi sever, bu da herkes evde sıkışıp kaldığında işlerini kaybettiğinde birleşir. Bu, ayrıca tüketicilik temelli toplumumuz, boşluğu doldurmak için dış ideolojilere karşı hazırlıklı ve duyarlı bir kimlik olmadan insanları bırakır. Siyasi bölünmelerde aile üyeleri birbirlerine karşı dönüyor. Şimdi aniden, cildinizin rengine bağlı olarak yanlış ve kötü olduğunuzu söylüyorsunuz ve hemen hemen doğmak için tövbe etmeniz gerekiyor (bu suçluluk kısmı, aynı zamanda bu cilt rengi şey değil ne kaçınmaya çalışıyordunuz?) ancak bu soruyu kendinize ya da herhangi bir sorunuza bile sorarsanız, ırkçısınız. Eğer lanet bir siyah kare ile aptalca bir yazı yapmadan önce düşünmek için zaman ayırmak istiyorsan, ırkçısın. Zihin kontrolü sanatını radyo dalgalarıyla mükemmelleştirmiş olmaları ve izlediğimiz tüm haber programlarından gelenler bu mudur?

İnsanlar kızgın. Onlar şehirlerimizi yok eden insanlara kızıyorlar ve şehirlerin ırkçılığa göre bir öncelik olduğunu düşünen insanlara kızıyorlar. Birbirimize karşı dönüyoruz, gerçekten bu sefer.

Tamamen bu kadar saçma gözüktüğü zaman bunun nasıl yakalandığına dair fikrimi sarmak için uğraşıyorum. Herkesin beyni yıkanmış olduğu bir dünyada yaşıyormuşum gibi hissediyorum ve bundan kaçındığımı hissediyorum, sadece ben de bir taraf seçtiğim için değil, hedefleri bu.

Bunların hepsi bu kadar basitse üzgünüm. Bu şeyler için oldukça yeniyim ve etrafta duymuş olmama rağmen, farkındalık orijinal bir düşünce gibi hissettirdiğinde her zaman farklı oluyor. Dünyada olup bitenleri anlamak için herhangi bir çözümü kavraıyorum ve dürüst olmak gerekirse, Yeni Dünya Düzeni zihin kontrolü yoluyla yüksek vitese girme tuhaf bir şekilde en şüpheli gibi geliyor.

“Yeni Dünya Düzeni” için 27 yanıt

Bolu merkezden ben banu. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2020 10:45:54

Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 17-06-2020 02:01:43

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 27-06-2020 10:50:41

Batman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:21:16

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler 06-07-2020 01:56:21

Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 07-07-2020 14:15:57

Mersin merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 18-07-2020 13:42:13

Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-07-2020 07:06:59

Adana merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 04-08-2020 06:15:35

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 04-08-2020 16:30:13

Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 09-08-2020 09:53:31

Adıyaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 15-08-2020 08:47:35

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-08-2020 20:28:37

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-09-2020 07:13:58

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım 22-09-2020 22:13:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir