İyi günler,

Yazımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Konuşacak ve göğsümden ayrılacak çok şeyim var. Lütfen kendimi komployu düşünecek bir şey olarak görmeme izin vermeme izin ver ama konuşmam gereken bir şey var ama bir hikaye ile Bizzare ve pek olası değil nereye döneceğimizi hissediyorum. Gerçekten acı veriyor ve deneyimlerimi anlayabiliyor ve zihnimi bir şeyleri anlayabilen ve çıkarabilen biriyle iletişime geçmeye çalışıyorum. Yürekten inanıyorum ki benzer deneyimleri paylaşan başkaları da var ve orada olduğunuzu biliyorum.

Çok uzun zamandır söylediklerime inanmak ve kabul etmekle çatıştım. 5 yaşında, en eski hatıralarım Pazar okulundan döndüğümde oldu. Amcamdan daima tanrı hakkındaki soruları sorardım? Çünkü hadi !! Çok genç ve meraklısın ve ilk öğrendiğin şey gökyüzündeki bir adam! Bu derslerin etkisi beni sonsuza dek şüpheci kıldı ve ben de düşünmeye eğilimliydim. Örneğin, son evraklarımı almak için kovulduğum işime girmem ve bütün gece oynayabileceğim bir milyon senaryo düşünmem gerekiyordu. Sadece bir çek kapmak için merdivenlerden yukarı yürümek.

"Günahların en kötüsü olsa bile, İsa sizi daima kurtaracak. Eğer ona boyun eğip Kurtarıcınız ve tövbenizi istemeniz halinde, daima kurtulacaksınız." Ben buna karşılık dedim .. "Peki kötü adamlar İsa'ya inanırsa günahlarını ödemeyecekler mi?" Hafıza burada aklımda başlıyor çünkü gerçekten sorduğumu hatırlamıyorum.

Biz arabada sadece onlar vardı ve o sakince çeker ve arka kapıyı açar. O benim emniyet kemeri çözer ve ben ona bakan ben bacaklarımı çeker ve bacaklarım arabanın kapısını dışarı asılı. Dizlerime dokunduğunu hatırlıyorum çünkü şortum vardı ve benimle bir anım vardı. O bana söyledi.

"Tanrı bu soruyu onaylamadı ve siz sadece günah işlediniz. Birlikte dua edip Tanrı'dan af dilemeyi isteyeceğiz." bir dua ettik ve beni eve götürdü.

13 yaşına kadar ileri gidiyorum. Kanada'nın doğu kıyısındaki küçük bir kasabada yerel şerit alışveriş merkezimizde bir arkadaşımla bir arcade bırakıyordum. Her zaman yaptığımız gibi bir pretzel standında durduk ve 5 metre uzakta bir destek ışını ve üzerine yaslanan bu adamdı. Temiz kesim, düğme ve kafasına bir kağıt yığını ve maske tutarak slacks. (etraftaki ip gibi ama yüz ifadesi gibi). Bakıp durmayacağımız zaman utanmış ve yorgun görünüyordu ama sonunda onun yönünde yürümeye başladığımızda heyecanla değişti.

"Siz bir dakikanız var !?"

Biz bu adam dinlemek için başka seçeneğim yoktu gibi birbirinden biraz ürkütücü baktı. Hayatımın önümüzdeki 5 dakikasında bu kadar çok başardığım adamdan asla unutmayacağım.

"Peki siz internet hakkında ne düşünüyorsunuz?"

(biz bile ilgi yoktu bir sohbet odası yanında kullanmak vermedi, biz nintendo oynadı)

Ben: "oldukça havalı"

"Hahaha evlat, hayat boyu aracını soğutmaktan daha fazlası ve kendini başkası yapmadan önce çabucak eğitmelisin. Okula gitmeyi sever misin?"

Ben: pek değil

"Evet, ben de senin gibi bir seçenek verilecek kadar şanslı değildim. Biliyorsun ebeveynlerin, liderler ve öğretmenler seni yıkacaklar. Bu topluma düşme ve söylediğim gibi yapma ve internete güvenme. kapalı kalması söylenecek ve bu yanlış ama geleceğine inan bana hayatının çoğu günlük sorularına cevap verecektir. Haha çocuk ben bir gün otomobili tamir edeceksin! "

… sadece kendi fren balatalarımı öğrendim ve tamir ettim ve lastiklerimi geçen yıl birkaç youtube videosuyla döndürdüm …

"Ama, nüfustan korkmak ve istihbarat toplamak Yeni Dünya emriyle fethedileceğinden yorgun ol"

Adam bana üzerinde ne yazdığını idk ile bir parça katı kağıt eller. Hatta ne üzerinde olduğunu hatırlamıyorum çünkü biz eve kadar bu "manyak" hakkında gülüyor dışarı aracılığıyla.

17 yaşında lisenin sonuna yaklaşan ailem ayrıldı. Kardeşlerim ve ben sürüklendik. Çalışmam gerek Okuldan ayrılıyorum. Ben iş için internete döndüğümde ben engelli annem küçük bir daire ve 2 çocuk için ödeme yardımcı yiyecek torbalama düşünüyorum. 5 yıl sonra eğitimsiz orta sınıf gelir elde ediyorum ve tüm yaşam temelleri hakkında geniş bir bilgi birikimine sahibim. (yatırımlar, vergiler, nasıl alışveriş yapılır vb.)

"Tanrı dünyayı avucunun içinde ve siz de öyle." adamın bana söylediği son şeydi ve bu zamana kadar tam anlamıyla çılgınca geliyordu. Şimdi çılgın hissediyorum.

Author

109 Comments

1. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

2. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım

3. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-03-2020 11:30:01

5. Bingöl merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun 17-03-2020 08:03:46

6. Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-04-2020 19:55:50

7. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-04-2020 10:09:27

8. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-04-2020 10:29:35

9. Elazığ merkezden ben doruk. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-04-2020 16:35:50

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 14-04-2020 03:46:29

12. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. İzmir merkezden ben gaye. Slm sayfan valla hayran bıraktı, saolun 18-04-2020 04:18:32

14. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 28-04-2020 07:32:18

19. Aydın merkezden ben banu. Slm paylaşımınız valla güzel, sağolun 01-05-2020 17:07:00

20. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inan ki mükemmel, teşekkürler 03-05-2020 04:55:29

21. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba web siten vallaha güzel, sağolun 03-05-2020 20:22:58

22. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

23. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 04-05-2020 21:49:59

24. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 13:13:48

25. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

27. Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun 09-05-2020 08:17:48

28. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

29. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-05-2020 19:09:14

30. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

31. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım

32. Aksaray merkezden ben gaye. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 14:14:27

33. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, face de paylaştım 17-06-2020 10:48:00

34. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler 22-06-2020 11:09:10

35. Bolu merkezden ben gaye. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler 27-06-2020 05:43:10

36. Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

38. Erzincan merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-07-2020 13:38:49

39. Ardahan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 15-07-2020 14:56:22

40. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

41. Gümüşhane merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:05:39

42. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

43. Denizli merkezden ben gaye. Selam siteniz gerçekten hayran edici, saolun 16-08-2020 15:19:50

44. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-08-2020 03:29:49

45. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

46. Tokat merkezden ben gaye. Mrb web siteniz inanki iyi, teşekkürler 09-09-2020 10:10:14

47. Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 10-09-2020 16:32:16

48. Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım

49. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-09-2020 18:31:03

50. Giresun merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 05:48:46

51. Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

52. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:35:32

54. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-10-2020 15:55:00

55. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Selamlar web sitesi inanki güzel, sağolun , Gürbüz – 66

56. Ağrı merkezden ben ali. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 24-10-2020 17:34:19

57. Tunceli merkezden ben memo. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-10-2020 05:01:07

58. Zonguldak dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 477

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 222

60. Karaman dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 358

61. Sakarya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-11-2020 02:00:29

62. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 216

63. Kilis dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Selam paylaşımınız cidden hayran edici, saolun , ali – 369

64. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 83

65. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Emine – 469

66. Gaziantep dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 237

67. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selam web sitesi inanki çok güzel, saolun , ali – 364

68. Merhabalar web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım

69. Çankırı dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Selam herkese bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 228

70. Çankırı dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 79

71. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 489

72. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 09-01-2021 14:09:04

73. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 357

74. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 186

75. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2021 03:02:09

76. Kars merkezden ben gaye. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-01-2021 08:10:01

77. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 254

78. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 108

79. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 313

80. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 17:26:52

81. Afyon dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 119

82. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, sağolun , – 304

83. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , Aylin – 451

84. Rize merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 09-03-2021 10:33:38

85. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

86. Manisa dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 447

87. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 312

88. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. Merhabalar siten inanki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 119

89. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 401

90. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 10-04-2021 10:52:05

91. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 499

92. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, teşekkürler , gaye – 307

93. İzmir merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha çok güzel, sağolun 22-04-2021 10:20:04

94. Merhaba web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

95. Niğde dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , ziya – 448

96. Van merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 15-05-2021 18:51:49

97. Kırklareli dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Slm siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 349

98. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni hakkında gençken konuştuğum bir adamdan duyduğum bir teori hakkında soru mu? [IMPORTANT] . Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 114

99. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım 02-06-2021 18:23:53

100. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link