Yeni Dünya Düzeni sosyalist olacak mı? Beni uzun zamandır sorguladı. Belki faşizm olan bir ulusal sosyalizm biçimi olabilir?

Eğer kehanete inanıyorsanız, Mukaddes Kitap son günlerde dinin “toplanan ordular” tarafından saldırıya uğradığını söylüyor. Ve insanlar dinden vazgeçerdi. Ayrıca, “canavarın izine” sahip olmayan, “alım satım yapamayacak” veya “iş yapamayacak” diyen bir de. Dolayısıyla, inanç özgürlüğünü baskılama yeteneğine sahip olan ve vatandaşlarının normal yaşamı bile yaşayabilmek için sadakat veya bağlılık göstermesi gereken her hükümet veya ideoloji.

Kaynak: Vahiy 13:17 ve Vahiy Bölüm 7’nin tamamı. “Kadın” veya “Fahişe” (sahte) dindir.

“Yeni Dünya Düzeni sosyalist olacak mı? Beni uzun zamandır sorguladı. Belki faşizm olan bir ulusal sosyalizm biçimi olabilir?” üzerine 29 yorum

1. Adana merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 22:18:29

2. Düzce merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, sağolun 11-08-2020 09:20:03

3. Trabzon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 15-08-2020 03:14:49

4. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 09:21:25

5. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 11-09-2020 12:42:26

6. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 19:43:07

7. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 04-10-2020 23:21:55

8. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni sosyalist olacak mı? Beni uzun zamandır sorguladı. Belki faşizm olan bir ulusal sosyalizm biçimi olabilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 426

Yorum yapın