Kategoriler
Genel

Yeni Dünya Düzeni yadsınamaz.

Bavyera İlluminati, eski dünya gücünü korumak için Masonluğa sızmadı. Tüm amaç Cizvit’e ait sistemi yok etmek ve yeni bir altın çağa geri dönmekti. Bu insanlar geleneksel hükümeti her şeyden çok hor görürler. Mevcut hükümeti korumak yerine yok etmek istiyorlar.

Mevcut sorunlara sol ve sağ sorunlara bakmayı bırakmalısınız. Bu küreselistler, kimin başkan olduğuna bakılmaksızın kendi gündemlerini ilerletmek için her iki tarafı böler ve oynarlar. Amerika’da oldukça uzun bir süre başka bir devrim istediler ve şimdi Donald Trump’ın seçilmesinden sonra Amerikan halkını da bir devrim istediklerine ikna ettiler. Onların son oyunu sınırsız, tek bir dünya, bir insan, mevcut sistemin küllerinden inşa edilmiş bir din komünist düzenidir. Genç neslin de bu fikirleri ezici bir şekilde kabul etmesi uygun değil mi? Seçmek için sol veya sağ seçenek bile olmayacak, tek bir kalıcı hükümet olacak.

İnsanların sisteme karşı mevcut ayaklanması ve yakın zamanda “aydınlanması” bu planın bir parçasıdır. Genç kuşak, son 30 yıldır globalist sahip olunan medya ve eğitim sistemlerinden bir propaganda damlası ile besleniyor. Her şeyi yıkmak ve onların yerini bir dünya düzeniyle değiştirmek için rızalarını üretmeyi başardılar.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde ne olursa olsun, bunun tek bir dünya hükümeti ile ilgili olduğunu unutmamalıyız. Gençler yemleri aldılar ve dünyaların zihinleri yıkıldı. Bu geçiş dönemi şu anda gerçekleşiyor ve durdurmak için bir şey yapmak istiyorsak etrafımızdaki insanları eğitmeliyiz. Sol ve sağ, siyah ve beyaz, şu ve bu şekilde mücadele etmek zaman kaybıdır. Büyük komplo hızla ilerlemeye devam ediyor. Neyin önemli olduğu hakkında konuşmalıyız ve bizi birbirimize çevirmek anlamına gelen bölücü konularda yakalanmamalıyız. Yeni Dünya Düzeni gerçektir ve tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı en önemli tehdittir.

“Yeni Dünya Düzeni yadsınamaz.” için 14 yanıt

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 06:50:23

Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 15-06-2020 22:53:41

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 16-06-2020 02:28:10

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 02-07-2020 02:43:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir