Yani 2030’a kadar elitlerin oraya ulaşması, nüfusun yaklaşık 500.000.000-1.000.000.000’e düşeceği şimdi biliyorum, aşıyı botların hayatta kalmasını sağlamak kadar kolay olmayacak, muhtemelen bir 3. Dünya Savaşı ve onunla birlikte gidin, FEMA direniş için kamp kurar ve kim bilir başka ne varsa. Cevaplanması zor bir soru olduğunu biliyorum ama herhangi bir fikri olan var mı?

35 Comments

1. Karaman merkezden ben banu. Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-04-2021 00:17:49

2. Burdur dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selam sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 324

3. Manisa dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 143

4. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Trabzon dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Slm web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 318

6. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 314

7. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun

8. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam sayfa cidden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 479

10. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 07:08:57

11. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , hatice – 400

12. Selam web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 30-04-2021 02:56:08

14. Samsun dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 163

15. Gümüşhane dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım , ahmet – 181

16. Burdur dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 85

17. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, tebrikler

19. Ankara dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Mrb paylaşım inanki mükemmel, tebrikler , hatice – 284

20. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 454

22. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 86

23. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha iyi, sağolun , ali – 69

24. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 342

25. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , emin – 219

26. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 494

27. Elazığ merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 17:34:31

28. Eskişehir dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 215

29. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 23-06-2021 04:51:26

30. Batman dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selam sayfan inanılmaz iyi, saolun , ali – 437

31. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

32. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, sağolun , hatice – 176

33. Iğdır dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ali – 108

34. Denizli dan kimler var. Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? . Selamın aleyküm paylaşım valla iyi, şukuladım , Emine – 466

35. Bu konu : ” Yeni Dünya Düzeni’nde nasıl hayatta kalacaksınız? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 110

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link