Yeni Dünya Düzeni’nin tarihi ve doğası. Bugün benzerlikler görüyor musunuz?

En çoğuna bağlantı Son Bölüm bunda Docuseries tavsiye ederim. Sadece eğitim değil, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki mevcut iklime birçok paralellik çekiyor.

“Sınıf mücadelesini ve yerleşik sosyal yapıların kaldırılmasını teşvik ediyor. Doğu’da şiddetli bir devrim başlattı ve siyaseti ve laik dini birleştiren totaliter bir devlet kurdu. Batı’da yüksek düzeyde vergilendirme yoluyla ilerici, şiddetsiz komünizm üstleniyor ve dünya çapında, ulus devletleri baltalamak ve küresel bir yönetici organ kurmak amacıyla komünist ideolojiyi her yerde siyasi sistemlere yaymayı hedefliyor. “

“Yeni Dünya Düzeni’nin tarihi ve doğası. Bugün benzerlikler görüyor musunuz?” üzerine 23 yorum

1. Batman merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 20:18:58

2. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 16:56:38

3. Sakarya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, saolun 07-09-2020 20:34:36

4. Siirt merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 19-10-2020 18:11:56

Yorum yapın