Kategoriler
Genel

Yeni dünya düzenlerini oluşturmak için rızanızı üretiyorlar.

Toplumumuzun yöneticileri, insanların sistemi yıkmak ve sistemi ONLAR'ın istediği şekilde yeniden inşa etmek için rızalarını üretmek amacıyla siyasi sistemin dünyaya ne kadar kırılmış ve sahte olduğunu kasten gösteriyor. Kaostan düzen ver.

Herhangi bir dürüst kişi, "tek parti sisteminin" rüzgârını yakaladığında sisteme karşı döner ve yapmaları gerekir. Ne yazık ki gerçek şu ki, tam olarak bunu yapmanızı istiyorlar. Öylesine ağır bir şekilde bölünmüşüz ki, yozlaşmış sistem yerine birbirimize karşı ayaklanmamız kaçınılmaz görünüyor. Bu ayaklanma ve sonuçları büyük olasılıkla uzun zaman önce planlanmıştı. Biz kuruluyoruz.

Herkesi hedefliyorlar, ama gerçekten gençlere çekiç oluyorlar. Genç kuşağı sistemden öfkeli ve nefret etmek istiyorlar çünkü bu aldatılmış hissedecek ve yeni bir ütopya dünyası isteyecek nesildir. TPTB'nin son 3 yüzyıl boyunca üzerinde çalıştıkları dünya düzenini yaratmasına naif bir şekilde izin verecekler, çünkü nihayetinde daha iyiye doğru bir değişiklik yapacaklarına inanacaklar. Bu, geri dönüşü olmayan noktayı geçtiğimiz zamandır.

Siyaset bir maskaralıktır ve seçim şu anda onayınızı almak için kullanılıyor. Evet, Bernie Sanders bile bunu başarmak için kullanılıyor. Hiç kazanmayacak, hiç kazanmayacaktı. Önceden karar vermiş başarısızlığı, yıkımına yardımcı olmak için tüm yeni nesil seçmenleri sisteme karşı çevirmek içindir. Aldatılmış hissedecekler ve tüm sistemi yıkılmaya ihtiyaç duyuyorlar. Trump, ülkeyi / dünyayı sola veya sağa bölme amacına hizmet etmedikçe bu olamazdı. Bu aşırı sol / sağ bölünme, önünde siyah bir başkan bulunmadan gerçekleşemezdi. Seçkin kuklaların her biri seçkinlerde amacına hizmet eder. Sizi istedikleri kişiye oy vermek için kandırmak için tüm gün anlatılar satarak seçim yanılsamasını verirler ve bunu her seferinde yaparlar. Hiçbirimiz pazarlama / propagandaya tam olarak bağışık değiliz.

Bundan kurtulmak için ne yapabiliriz bilmiyorum ama sahte bir politik sistem üzerinden birbirimizle kavga etmek değil. Hepimizin ortak bir düşmanı var ve bizi bir keman gibi oynuyorlar. İnsanların mevcut davranışı Yeni Bir Dünya Düzeni'ne yol açacak ve bir araya gelmezsek pişman olacağız.

“Yeni dünya düzenlerini oluşturmak için rızanızı üretiyorlar.” için 21 yanıt

Erzincan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten cidden güzel, linkedinde paylaştım 07-03-2020 22:22:56

Trabzon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-03-2020 13:52:27

Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler 10-03-2020 03:34:28

Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-03-2020 15:44:32

Hatay merkezden ben ahmet. Slm siten harbiden güzel, twitter da paylaştım 12-03-2020 15:44:57

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 15-03-2020 19:04:46

Kırşehir merkezden ben ali. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-03-2020 03:20:39

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 05:35:29

Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-03-2020 01:55:16

Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-03-2020 12:07:23

Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 01-04-2020 16:58:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir