Bu yüzden dün beynimin arkasında, bu biyoteknoloji şirketlerinin GDO gıdaları için patent başvurusunda bulunurken hangi pozisyonda olduklarını biraz daha öğrenmek için bir hata buldum.

Patentin odaklandığı yeni yön nedir?

CDNA’ya dayalı gmo patentlerine izin veren bir Yüksek Mahkeme kararını tartışan 2013 tarihli bir makale buldum. cDNA (tamamlayıcı DNA) anladığım kadarıyla, doğanın bir ürünü olmayan belirli bir DNA ipliği uzunluğudur.

Bir sonraki adım mrna vs cdna’yı aramaktı ve birkaç siteye getirildim ve burada cdna’nın mrna tanıtımının ürünü olduğu açıklandı. Mrna, çekirdekte DNA zincirini bulur ve kendini yerleştirirken bir parça koparır. Sonuçta ortaya çıkan DNA bölümü, patentlenebilir cDNA’dır.

Sorum şu, bu patentlenebilir süreç, gen terapisine yenik düşen tüm insanlar açısından nasıl geçerlidir? Mülk mü? Büyük sıfırlama borç teminatı?

Bağlantılar sağlanabilir, ancak üstünkörü bir googling benimle aynı sonuçları sunacaktır. Ben sadece içgüdüsünü takip eden şüpheci bir adamım.

gönderen … Ganjaguy77
[comments]

Author

14 Comments

1. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler

2. Bingöl dan kimler var. Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 294

3. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler

4. Şırnak dan kimler var. Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir . Slm web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 3

5. Bu konu : ” Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, şukuladım , Aylin – 59

6. Hatay dan kimler var. Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir . selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , Hasan – 53

7. Bu konu : ” Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 456

8. Gaziantep dan kimler var. Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir . Mrb web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 355

9. Manisa merkezden ben memo. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 29-03-2021 18:55:38

10. Mardin dan kimler var. Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 482

11. Selamın aleyküm siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 141

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni Gen değiştiren tıbbi müdahaleye başvuran insanlar “patentlenebilir” olabilir ” çok güzel. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 436

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link