Bu resmi bir kaynak değildir, ancak bir pandemi merceğiyle bu terimlerden bazılarının google’da aranması, genetik testin ‘zayıf’ insanları ortadan kaldırmak veya onlara sağlık hizmeti sağlamamak için kullanıldığını göstermelidir. Bu, hükümetin veya sağlık hizmeti sağlayıcılarının hastanın genetik profiline göre karar vereceği bir şeydir. Bu genetik veya etnik temizliğe eşittir. Oraya gidiyorsun

https://www.nature.com/articles/ejhg2013172

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , emin – 483

2. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler

3. Düzce dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , ali – 316

4. Bu konu : ” Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 49

5. Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

6. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Bingöl dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler , ziya – 496

9. Isparta dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler , Hasan – 281

10. Muş dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 288

11. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-01-2021 20:15:13

12. Artvin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 18-01-2021 04:12:52

13. Yalova dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 230

14. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-01-2021 19:08:39

16. Iğdır dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 84

17. Tokat merkezden ben memo. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-01-2021 02:27:34

18. Bu konu : ” Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 468

19. Ordu merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 10:06:18

20. Artvin dan kimler var. Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. . Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 247

21. Trabzon merkezden ben . Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun 19-02-2021 23:46:33

22. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler 20-02-2021 17:47:37

23. Bu konu : ” Yeni genetik temizlik, genetik testlere dayalı olarak hayatta kalma olasılığı en yüksek olanlara sağlık hizmetlerine öncelik veren yeni bir dil. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 327

24. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-03-2021 03:54:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link