Buradaki komplo, gün geçtikçe kabul edilmemiz. Sanırım kazanıyor olabiliriz ama bu size kalmış, komployu normalleştirin. Yapacak güçleri olmayan gerçekliklerini düzenlemeye başlayana kadar her şey çok komikti. Yine de seni silme güçleri var. Seninle iş yapmak güzeldi, sübyancıları öldüren küçük çocuk.

gönderen … Esuomyonana
[comments]

Author

25 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. . Selam herkese web siten valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 326

2. Hatay merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 12-03-2021 11:59:16

3. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 444

4. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 100

5. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Giresun merkezden ben . Selam siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 05-04-2021 05:55:18

8. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 251

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

11. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 25-04-2021 11:58:49

12. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kocaeli dan kimler var. Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. . Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 116

14. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 219

15. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

16. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun

17. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 160

19. selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. Siirt merkezden ben ali. Slm sayfan inan ki güzel, şukuladım 18-07-2021 04:30:16

21. Gümüşhane dan kimler var. Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , – 466

22. Bu konu : ” Yeni güney parkıyla her şeyi komik ama dizginsiz bir şekilde doğruladılar. ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link