Kategoriler
Genel

Yeni insanlar için, komplolar hakkında nerede derinlemesine bilgi bulabileceklerini merak ediyorlar

https://www.heritage-history.com/index.php?c=library&s=secret

Bu bağlantıyı bir süre önce bir YouTube videosuna yaptığı yorumda buldum. Ben kontrol ettim ve bu çok iyi bir kaynak. Burada okuduğum birkaç kitap ve daha önce hiç duymadığım bir sürü kitap var.

Bu konudaki kitaplar internet yayınlarından çok daha aydınlatıcı. Bir seferde sadece birkaç gerçekle karşılaştığınızda bu şeyler üzerinde zihinsel jimnastik yapmak kolaydır. Size söylenenlere aykırı bilgilerle dolu bir kitapla karşılaştığınızda bunu yapmak o kadar kolay değil.

Benim için Jekyll Adası’ndan gelen Yaratıktı. Bu kitap çoğu insan için dünyayı parçalıyor

“Yeni insanlar için, komplolar hakkında nerede derinlemesine bilgi bulabileceklerini merak ediyorlar” için 15 yanıt

Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 07-05-2020 23:48:55

Diyarbakır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-05-2020 01:14:07

Muş merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-05-2020 00:00:45

Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:10:22

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:36:08

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun 22-05-2020 00:43:23

Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-05-2020 12:24:14

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-05-2020 11:39:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir