Çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve garip davranıyordu, bu yüzden şimdi buna alıştılar ve onlara onay veren ve normal davranan adamı umursamıyorlar. Eğer gerçekten düşünürseniz, kadınların bugünlerde neden böyle olduğu (İtalya, koyunlarla dolu bir ülkeden yazıyor) olabilir.

25 Comments

1. Bursa merkezden ben ali. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 20:19:27

2. Ordu dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Mrb sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 417

3. Kocaeli dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Selamlar siten harbiden hayran edici, saolun , hatice – 281

4. Kars dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Slm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 48

5. Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , doruk – 353

7. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

8. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Artvin merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 06-05-2021 22:22:26

11. Osmaniye dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 176

12. Ardahan merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler 07-05-2021 03:59:53

13. Zonguldak dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun , doruk – 493

14. Karaman dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Slm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 71

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, saolun

16. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 202

17. Bu konu : ” Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 53

18. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 29-05-2021 02:13:54

19. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, tebrikler 29-05-2021 16:38:40

20. Bingöl merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 10-06-2021 15:37:45

21. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2021 14:32:09

22. Bu konu : ” Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, sağolun , Hasan – 206

23. Bu konu : ” Yeni komplo: çoğu kızın anlaşılması zor çünkü geçmişte adam çok daha fazla ot içiyordu ve ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link