Tekerleklerin şu anda meşhur otobüsten düştüğünü fark etmiş olabilirsiniz. Bu kasıtlı.

ABD’nin kalbine bir pay koymak ve Çin’in nihai yükselişini sağlamak için uzun vadeli bir planın zirvesine tanık oluyoruz.

George Carlin’in Sahiplere sahip olmaktan bahsettiğini hatırlıyor musun?

Her zaman sahiplerimiz oldu ama en azından onlar görünüşte hemşerilerimizdi. Hala ülkelerinin yükseldiğini ve başarılı olduğunu görmek isteyen insanlar.

Artık resimde değiller.

Artık yeni sahipleriniz var. Ve senden nefret ediyorlar.

Neyse ki altyapımızı seviyorlar ve gelecekteki serf olarak kullanımımızı kaderin komik bir cilvesi olarak görüyorlar.

İşlerin giderek daha bariz hale geldiğini fark ettiniz mi? Sanki saklamaya çalışmıyorlarmış gibi?

Herkesin şu anda ABD’nin kasasını açıkça yağmalamasının bir nedeni var: Neyi bilmediğinizi biliyorlar.

O hileli oyun mu? Bitti.

Çin, ABD içindeki ve dünyadaki hainlerin yardımıyla dünyanın ama en önemlisi ABD ekonomisini yok eden biyolojik bir silahı serbest bıraktı. Ekonomi çökerken, Çin dünyanın çoğunu yangın satış fiyatlarına hayali parayla satın aldı. Bu nedenle konut fiyatları, arsa fiyatları ve kullanılmış araba fiyatları tavan yaptı. Para değersiz ve bunu biliyorlar. Bilenler yasal olarak gayrimenkul satın alıyor. Bütün mahalleler.

Ve liderlerimiz onlara izin verdi.

Gerçek şu ki, hepimiz iyi zamanların burada kalacağına inanarak şişmanladık, yumuşadık ve tembelleştik; yaşam tarzımızı korumak için asla savaşmak zorunda kalmayacağımız için bizi uyarmaya çalışan insanlara alaycı bir şekilde güldük. Boş kuklaların bizi yönlendirmelerine ve azarlamalarına izin verdik ve sonra onların gaza getirmelerini memnuniyetle karşılayana kadar tartışmalarımızı yönettik.

Pekala, artık bitti.

Yeni bir dünya düzeni geliyor. Gerçek zamanlı olarak gözümüzün önünde oluyor. Bize bu uyarıları almak için ölmeye hazır insanlar tarafından defalarca uyarıldık.

Ve hiçbir şey yapmadık.

Gözümüzün önünde yalan söylediler, hile yaptılar ve bir seçimi çaldılar, sonra da sahip oldukları medyayı yanıldığımız konusunda bize gaz vermek için kullandılar.

Bizi bölmek için iki ayrı gerçeklik yaratmak için kullandıkları medya. Bir taraf bu seçimi protesto etmek ve hükümetine daha derin araştırma yapması için dilekçe vermek için gitti ve artık çok geç olduğu için yeni ortaya çıkmaya başlayan yalanlar ve yalanlarla yerli teröristlere dönüştürüldüler.

Ne pahasına olursa olsun kazanmak için çok umutsuz olan diğer taraf, Beyaz Saray’a yeni yerleştirdikleri adama göz yummaya istekliydi. Çin’le açık bağları olan, oğlu açıkça emirlerini yerine getiren adam.

Ama liderlerimiz ve medya bize bunların yalan olduğunu söyledi… Biz de onlara inandık. Öylesine bölündük ki, bize söyleneni yuttuk, olmadığımız anlamına geldiği sürece. onları, diğeri.

Böl ve fethet. Bu sözleri iyi biliyoruz. Bu kelimeleri lehimize kullandık.

Artık bölündük ve yenildik. Ve bu gerçek bir kez bilindiğinde, kuduz köpekler gibi birbirimizin üzerine düşmek üzereyiz. Ve yeni sahiplerimiz tam anlamıyla buna güveniyor.

Bu neslin ölmesini istiyorlar. Bilen, eski dünyayı hatırlayan insanlar. Ne kadar az kişi kalırsa o kadar iyi.

Yeni efendilerimiz bizden veya silahlarımızdan korkmuyorlar çünkü basit bir gerçeği biliyorlar:

Liderlerimize sahipler, topraklarımıza sahipler, medyamıza sahipler.

Sadece bizi beklemek zorundalar.

Torunlarımız, ilkokulda Mandarin’e yaslanarak ve ülkelerinden geriye kalanlardan nefret etmeleri ve hemşehrilerinden korkmaları öğretilerek, kalıcı bir serflik yaşamına doğmak üzereler.

Hiperenflasyon vurduğunda ve piyasa çöktüğünde ve nihai işler, COVID’in en ölümcül çeşidinin ortaya çıkması için tam zamanında çöktüğünde, unutmayın:

Bu bir “mükemmel fırtına” değil.

Sadece hainler tarafından değil, kendi yıkımını memnuniyetle karşılayacak kadar tamamen zayıflamış bir ülke tarafından planlandı, uygulandı ve yardım edildi.

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 275

2. Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 433

3. Düzce dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 245

4. Hatay merkezden ben banu. Selam siteniz cidden mükemmel, şukuladım 04-07-2021 03:48:19

5. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 132

7. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 05-07-2021 09:16:29

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 442

9. Şırnak merkezden ben . selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 06-07-2021 05:56:19

10. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 321

14. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-07-2021 15:49:04

15. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım 09-07-2021 17:00:30

16. Sakarya dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . Mrb web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , doruk – 134

17. Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 419

18. Bu konu : ” Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 68

19. Muş merkezden ben doruk. Merhabalar web siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 21-07-2021 16:45:44

20. Rize dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ziya – 438

21. Sivas merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2021 02:52:39

22. Bayburt merkezden ben banu. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 05-08-2021 08:53:10

23. Selamlar web siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

24. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun

25. Tunceli dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 18

26. Gümüşhane merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:39:31

27. Adana dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 420

28. Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. Şırnak dan kimler var. Yeni mülkiyet altında: Uyarıldık ve hiçbir şey yapmadık. . Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 343

Write A Comment