Kategoriler
Genel

Yeni Nazi – Aşke Nazi imparatorluğu – ne zaman ilan edilecek?

BTW, WRT to Nazi / Ashke_Nazi frenemy ilişkileri, her ikisi de “terörist” yanı sıra “pedofil” silah olarak kullanıyor gibi görünüyor.

Ama çoğunlukla Yeni İmparatorluklarını KABUL edebilecek herkesin saflarını inceltmek için:

PENTAGON’DA ÇOCUK

UKRAYNA ÇOCUK SUNUCULARI

UKRAYNA- İSRAİL DEVLETİ

AB NAZIS DESTEĞİ

ALMANYA BÜYÜK “PEDOFİL” HALKA KEŞFEDİYOR

YAKLAŞAN ALMAN HUKUKU DEĞİŞİKLİĞİ

Görünüşe göre Grand Naga Nathan Yahoo, Ghislaine’i, muazzam karşıtlarının yanında hedeflenen silah olarak ve hedeflere karşı bir baskı noktası olarak kullanıyor. Ferenginar’daki eğitiminden sonra ABD’de “yakalandı”. Sadece birkaç seçili video kasetle (tüm bu materyallerden mi?).

Ve saf tesadüfle, son 30.000 “pedofil” partisi Almanya’da toplandı. Birçoğu daha önce AB genelinde bu ekimleri ve hasatları görebiliyordu. Bu NATO yapısı ile açık bir şekilde senkronize edildi ve düzenlendi. Onlar sadece sunucularından childpr0n indirmek için cep telefonu erişimini kullandılar. Bundan sonra, sadece yeni bir “pedofil” verdi telefon arama tetiklemek için makul bir şüphe (bir bakış yeterli) uyandırmak için çocuklarını ve kendi hedeflerini tasarlanmış ordu üyeleri ağını görebiliyordu.

Herşey aynı. Ve tabii ki mükemmelliğe ÇOK kez tekrarladı. Bu, özel veya sıradan uygulama dışında bir şey olmaktan uzaktır.

Bu notta, yeni para biriminin ne olması gerektiğini düşünüyorsunuz? EUR yumuşak görünüyor. Alman Markı passe. Reischs Mark hiperenflasyon ile ünlendi.

Bir süredir Fuckerberg’in Crypto Shekel’in yarışı kazanabileceği görülüyordu, ancak fazla bahsedilmiyor …

Görünüşe göre İsraillilerin ABD’ye veda ettiği noktada Uzay Gücünü yağmalamayı planlıyorlar. Yeni bir Ferengi evliliğine bir çeşit çeyiz gibi görünüyor.

Herkes yeni bir isim Welt Waffen veya başka bir şey üzerinde tartmak ister misiniz?

Son fakat en az değil, erken kuş solucanı yakalar – YENİ BAYRAK İÇİN OY VER!

“Yeni Nazi – Aşke Nazi imparatorluğu – ne zaman ilan edilecek?” için 14 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, sağolun 13-07-2020 09:52:27

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 13-07-2020 10:32:23

Batman merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 13-07-2020 10:52:33

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 10:54:59

Uşak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-08-2020 02:52:14

Kırşehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-08-2020 11:40:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir