Bazı akademisyenler arasındaki genel fikir birliği, dünyanın o kadar çılgın olduğudur ki, herkesi “komplo teorisyenleri” olmaya zorlar … Artık temel televizyon ve kontrollü kurumsal medya kanalları aracılığıyla kitleleri kontrol edemiyorlar ve hatta sosyal medyayı bile kaybediyorlar. medya zihin kontrolü savaşı.

Dünyanın gittiği yön, etikçiler şimdi komplonun başlı başına bir zihinsel bozukluk olduğu fikrini yoğun bir şekilde destekliyorlar. Dünyayı bu bilim adamlarından bazılarına gerçekten sabitlemenin yolu, uyumu kazanmak için toplumu ilaç vermeye zorlamaktır ve “ahlakı” zorla ..

Etikçilerin bunların barışı teşvik etmek için geçerli araçlar olduğunu öne sürdükleri manşetlerde yer alan en büyük komplo, düzen …

Aktif olarak milyonlarca insanın beynini yıkayarak “yeni normal” i kabul etmeyi planlıyorlar ve “yeni normallere” meydan okuyanlar, ilaç vermeye ve yeniden eğitmeye zorlamayı planladıkları kişilerdir ..

Tek bir dünya düzeni görmek istemeyen ve tüm dünyayı veya toplumu birkaç elitist tarafından yöneten Anti-Globalistler, bir numaralı hedefleri.

İmha etmek yerine ilaçlar yoluyla uyumu zorlayacaklar ve hatta belki de DNA’yı değiştirerek GOD genini ortadan kaldıracaklar.

Dünyadaki eleştirel düşünen insanlar ve daha yüksek bir güce inananlar, azınlığın yönettiği bir dünyanın toplam hakimiyetini ve kabulünü elde etmek için kontrol edilmesi gereken dev bir adımdır … İnsanları duyarsızlaştıracak ve uyumlu hale getirecekler. ya da soykırım ve öjeni planlarını görmezden gelin .. Bu, kaderinizi kabullenmenizin “yeni normali” olan bir azınlık tarafından belirlenir. Bir başkası “devlet düşmanı” dır …

https://money.yahoo.com/morality-pills-may-uss-best-120727397.html

Bir etikçiye göre, ‘ahlak hapları’ ABD’nin koronavirüs salgınını sona erdirmek için en iyi şansı olabilir

Parker Crutchfield

Google bu adamların adını ve yayınladığı önceki makaleleri okuyun .. Bu yeni normal …

Su kaynağında ve yiyecek kaynağımızda bile uyarı yapılmadan dağıtılabilir ..

Bunu daha önce nerede gördük?

Florür ..

Florürün bir silah olarak ilk kullanımı 2. Dünya Savaşı Nazi toplama kamplarında oldu. İddiaya göre Naziler, Yahudilere karşı onları aptal, uysal ve suya aşırı yüksek dozlarda florür koyarak kendi iradelerine sahip olmamak için kullandılar.

Afro-Amerikan topluluklarına da en ağır miktarda Florür koydular .. Bu ırkçılık değil, gerçek bu!

Bu topluluklar / coğrafi alanlar için su raporları her yıl halka açıktır.

“Chicago su kalitesi raporu” gibi bir arama yapın …

Bunun, toplumları “yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın tahmin edilen ve üzerinde anlaşılan yol olduğu sonucuna vardım.

Elon kısa süre önce beyin implantlarını ortaya çıkardı, bu aynı zamanda ahlak kavramının bir parçası ve “yeni normal” biyo-mekanik siborglar, insanların ortalama bilişsel yeteneklerini geliştirebilir veya yapay zeka destekli bir merkezi bilincin gücünü kullanmak için kullanılabilir. Beyin implantı istemiyorsanız, yine deli olarak kabul edilecek ve zihinsel değerlendirmelere ve zorla ahlak tedavilerine ihtiyaç duyacaksınız. Tüm toplum bir bütün olarak kabul etmezse, suya ya da yiyeceğe koyacaklar. uymanızı sağlamak için …

Yiyecek tedariklerini ve yaşamak için temel ihtiyaçları aktif olarak tekelleştiriyorlar, yiyecekleri yemek ve size sağladıkları suyu içmekten başka seçeneğiniz olmayacak.

Author

74 Comments

1. Mardin merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler 02-09-2020 21:56:32

2. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 03-09-2020 18:12:38

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Niğde merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-09-2020 11:10:01

8. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 20-09-2020 22:54:41

10. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-10-2020 07:10:58

11. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

12. Bilecik merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:20:32

13. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-10-2020 15:47:21

14. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 404

17. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 456

18. Çorum dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 358

19. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 240

20. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 372

21. Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:11:30

24. Kocaeli dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , mehmet – 317

25. Kastamonu dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Merhaba herkese paylaşımın valla güzel, teşekkürler , banu – 225

26. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok iyi, sağolun , Gürbüz – 92

28. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:45:57

29. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 371

31. Edirne merkezden ben . Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-12-2020 01:12:39

32. Çorum merkezden ben Emine. Selam sayfan vallaha güzel, face de paylaştım 27-12-2020 12:19:35

33. Artvin merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 28-12-2020 11:44:16

34. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 300

35. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

36. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Tunceli dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 126

38. Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

39. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

41. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 23:34:05

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 128

43. Bingöl merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-01-2021 10:27:11

44. Bursa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-01-2021 15:24:29

45. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , Hasan – 394

46. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 18:49:53

47. Bursa dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 381

48. Zonguldak dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , banu – 427

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 110

50. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 253

51. Kırşehir dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 59

52. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 18-02-2021 12:05:39

53. Burdur merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, sağolun 20-02-2021 08:17:12

54. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler

55. Siirt dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 30

56. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, saolun

57. Sinop dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ziya – 232

58. elif yılmaz Reply

Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 19

60. Muğla dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Merhaba herkese siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 267

61. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 396

62. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-04-2021 08:52:48

63. Selamlar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

64. Zonguldak dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 454

65. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 141

66. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 12:54:28

67. Çankırı dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 50

68. Bu konu : ” “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 381

69. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

70. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. “Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar … . Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 152

71. Niğde merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-05-2021 20:14:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link