“Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar …

Bazı akademisyenler arasındaki genel fikir birliği, dünyanın o kadar çılgın olduğudur ki, herkesi “komplo teorisyenleri” olmaya zorlar … Artık temel televizyon ve kontrollü kurumsal medya kanalları aracılığıyla kitleleri kontrol edemiyorlar ve hatta sosyal medyayı bile kaybediyorlar. medya zihin kontrolü savaşı.

Dünyanın gittiği yön, etikçiler şimdi komplonun başlı başına bir zihinsel bozukluk olduğu fikrini yoğun bir şekilde destekliyorlar. Dünyayı bu bilim adamlarından bazılarına gerçekten sabitlemenin yolu, uyumu kazanmak için toplumu ilaç vermeye zorlamaktır ve “ahlakı” zorla ..

Etikçilerin bunların barışı teşvik etmek için geçerli araçlar olduğunu öne sürdükleri manşetlerde yer alan en büyük komplo, düzen …

Aktif olarak milyonlarca insanın beynini yıkayarak “yeni normal” i kabul etmeyi planlıyorlar ve “yeni normallere” meydan okuyanlar, ilaç vermeye ve yeniden eğitmeye zorlamayı planladıkları kişilerdir ..

Tek bir dünya düzeni görmek istemeyen ve tüm dünyayı veya toplumu birkaç elitist tarafından yöneten Anti-Globalistler, bir numaralı hedefleri.

İmha etmek yerine ilaçlar yoluyla uyumu zorlayacaklar ve hatta belki de DNA’yı değiştirerek GOD genini ortadan kaldıracaklar.

Dünyadaki eleştirel düşünen insanlar ve daha yüksek bir güce inananlar, azınlığın yönettiği bir dünyanın toplam hakimiyetini ve kabulünü elde etmek için kontrol edilmesi gereken dev bir adımdır … İnsanları duyarsızlaştıracak ve uyumlu hale getirecekler. ya da soykırım ve öjeni planlarını görmezden gelin .. Bu, kaderinizi kabullenmenizin “yeni normali” olan bir azınlık tarafından belirlenir. Bir başkası “devlet düşmanı” dır …

https://money.yahoo.com/morality-pills-may-uss-best-120727397.html

Bir etikçiye göre, ‘ahlak hapları’ ABD’nin koronavirüs salgınını sona erdirmek için en iyi şansı olabilir

Parker Crutchfield

Google bu adamların adını ve yayınladığı önceki makaleleri okuyun .. Bu yeni normal …

Su kaynağında ve yiyecek kaynağımızda bile uyarı yapılmadan dağıtılabilir ..

Bunu daha önce nerede gördük?

Florür ..

Florürün bir silah olarak ilk kullanımı 2. Dünya Savaşı Nazi toplama kamplarında oldu. İddiaya göre Naziler, Yahudilere karşı onları aptal, uysal ve suya aşırı yüksek dozlarda florür koyarak kendi iradelerine sahip olmamak için kullandılar.

Afro-Amerikan topluluklarına da en ağır miktarda Florür koydular .. Bu ırkçılık değil, gerçek bu!

Bu topluluklar / coğrafi alanlar için su raporları her yıl halka açıktır.

“Chicago su kalitesi raporu” gibi bir arama yapın …

Bunun, toplumları “yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın tahmin edilen ve üzerinde anlaşılan yol olduğu sonucuna vardım.

Elon kısa süre önce beyin implantlarını ortaya çıkardı, bu aynı zamanda ahlak kavramının bir parçası ve “yeni normal” biyo-mekanik siborglar, insanların ortalama bilişsel yeteneklerini geliştirebilir veya yapay zeka destekli bir merkezi bilincin gücünü kullanmak için kullanılabilir. Beyin implantı istemiyorsanız, yine deli olarak kabul edilecek ve zihinsel değerlendirmelere ve zorla ahlak tedavilerine ihtiyaç duyacaksınız. Tüm toplum bir bütün olarak kabul etmezse, suya ya da yiyeceğe koyacaklar. uymanızı sağlamak için …

Yiyecek tedariklerini ve yaşamak için temel ihtiyaçları aktif olarak tekelleştiriyorlar, yiyecekleri yemek ve size sağladıkları suyu içmekten başka seçeneğiniz olmayacak.

““Yeni normal” i kabul etmeye zorlamanın yolu, ahlakı ilaçlar ve yeniden eğitim veya beyin yıkama yoluyla zorlamakla başlar …” üzerine 16 yorum

1. Mardin merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler 02-09-2020 21:56:32

2. Niğde merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-09-2020 11:10:01

3. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 20-09-2020 22:54:41

4. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-10-2020 07:10:58

5. Bilecik merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:20:32

6. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-10-2020 15:47:21

Yorum yapın