Sadece yeni bir normalin yasaklanmadığı gerçeği bile her şeyi söylüyor. Kelimenin tam anlamıyla ezilmeden konu hakkında konuşmanıza izin verilmiyor.

Günümüz dünyasıyla ilgili gerçek soruları olan sesleri susturuyorlar. Orası düşmanca bir yer değildi, yanlış bilgi yayan bir yer değildi.

Grubun kaldırılmış olması söylenecek her şeyi söylüyor

20 Comments

1. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 346

2. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, saolun , Emine – 61

3. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Aydın merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 14-08-2021 05:02:23

5. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

6. Rize merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler 14-08-2021 06:03:27

7. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-08-2021 06:07:13

8. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 156

9. Çorum merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 14-08-2021 10:23:04

10. Niğde merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 08:59:17

11. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 25

12. Malatya dan kimler var. Yeni Normal Yasak Yok . selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 470

13. Tokat dan kimler var. Yeni Normal Yasak Yok . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 41

14. Çankırı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2021 21:07:22

15. Bitlis dan kimler var. Yeni Normal Yasak Yok . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler , doruk – 370

16. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 15

17. Yalova dan kimler var. Yeni Normal Yasak Yok . Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , banu – 112

18. Bu konu : ” Yeni Normal Yasak Yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 135

19. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment