Kategoriler
Genel

Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur

“Önümüzdeki ‘olumlu ayrım’,“ Yeni Dünya Düzeni yaratmak ”. –VP Joe Biden, konuşma İthalat İhracat Bankası, 5 Nisan 2013

“Yeni Dünya Düzenini Sevmeyi Nasıl Öğrendim” –arka parçacığı Sen. Joseph R. Biden, Jr. Wall Street Journal, Nisan 1992

“Körfez’de başarılı olacağız. Ve bunu yaptığımızda, dünya toplumu, yasa dışı saldırganlığı düşünen herhangi bir diktatöre veya despota, şimdiki veya geleceğe kalıcı bir uyarı gönderecek. Bu nedenle dünya, vahşetin yerine getirilmeyeceği ve saldırganlığın kolektif direnişi karşılayacağı yeni bir dünya düzeninin uzun zamandır devam eden vaadini yerine getirmek için bu fırsatı değerlendirebilir. ” –Başkan George HW Bush, Birliğin Durumu Adres 1991

“Rockefellers ve müttefiklerinin itici gücü, kapitalizmi ve Komünizmi aynı çadırda, hepsi kendi kontrolleri altında birleştiren tek dünyalı bir hükümet yaratmaktır. Bir komplo mu demek istiyorum? Evet ediyorum. Uluslararası kapsamda, planlamada yaşlı nesiller, inanılmaz derecede kötü niyetli bir komplo olduğuna ikna oldum. ” -REP. Larry P. MacDonald, Kore Hava Yollarında öldürüldü 007, 1983

“Her birimizin Yeni Dünya Düzeni oluşturma umudu var.” – Başkan Richard Nixon, Hangzhou, Çin, Şubat 1972

“Yeni bir dünya düzenine, komünizm dünyasına doğru ilerliyoruz. Asla o yolu kapatmayacağız. ” —Mikhail Gorbaçov, 1987

“Bence onun [Obama’s] görev, gerçekten Yeni Bir Dünya Düzeni’nin yaratılabileceği bu dönemde Amerika için genel bir strateji geliştirmektir. ” —Henry Kissinger, CNBC 2008

“Gelecek yüzyılda bildiğimiz uluslar eski olacak; tüm devletler tek bir küresel otoriteyi tanıyacaktır. Ne de olsa ulusal egemenlik o kadar da iyi bir fikir değildi. ” —Strobe Talbot, Dışişleri Bakan Yardımcısı, ZAMAN, Temmuz l992

“Kimse Lucifer’e ibadet sözü vermedikçe Yeni Dünya Düzenine girmeyecek. Luciferian İnisiyasyonuna girmedikçe kimse Yeni Çağ’a girmeyecek. ” —David Spangler, BM Gezegensel Girişimi Direktörü, New Age hareketinin kurucu babalarından biri

[NOT:Spanglerdahasonrabunusöylemediğiniiddiaetti-geçmişindebunabenzerpekçokşeysöylediDestekçilerinyazdıklarınınaksinebirşeyinbirşeyi“reddetmediğini”söylemediğiniiddiaetmek[NOTE:Spanglerlaterclaimedhedidnotsaythis–thoughinhispast hehassaidmanymanysimilarthingstothisContrarytowhatsupportershavewrittenclaimingonehasnotsaidsomethingdoesnot“refute”it

Örneğin, Spangler’in söylediği belgelenmiştir: Mesih Lucifer ile aynı güçtür… Lucifer insanı Mesih deneyimine hazırlar. (O) büyük başlatıcıdır…. Lucifer her birimizin içinde bizi bütünlüğe getirmek için çalışıyor ve Yeni Çağa geçerken… her bir şekilde Luciferic İnisiyasyonu dediğim noktaya getiriliyoruz… çünkü bu Yeni Çağ’a bir davettir. (David Spangler Mesih üzerine düşünceler s.44-45)]

GÜNCELLEME: 28 Şub 2014 – Aslında alıntı ile birlikte tüm alıntı şu şekildedir.

“Lucifer bize son… Luciferic inisiyasyonunu… geliyor ve şimdi ve önümüzdeki günlerde birçok insanın karşı karşıya kalacağı — çünkü bu Yeni Çağ’a bir inisiyasyon. … Lucifer’e ibadet sözü vermedikçe kimse Yeni Dünya Düzeni’ne girmeyecek. Luciferian inisiyasyona girmedikçe kimse Yeni Çağ’a girmeyecek. ” –Kaynak: David Spangler, Birleşmiş Milletler Gezegen Vatandaşları Yönetim Kurulu’nda “Mesih Üzerine Düşünceler”; 1978’de Randy England tarafından Sanctuary’deki Unicorn’da alıntılanmıştır.

Daha fazla burada:

https://endtimesprophecyreport.com/2013/06/05/new-world-order-37-quotes-on-the-new-world-order/

“Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur” için 30 yanıt

Aydın merkezden ben doruk. Selamlar siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 10-05-2020 00:45:56

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 10-05-2020 00:50:28

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-05-2020 04:13:48

Manisa merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:18:09

İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:18:18

Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:18:23

Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 15-05-2020 08:45:19

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 22-05-2020 00:09:44

Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 10:41:45

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 28-06-2020 22:34:54

Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler 10-07-2020 07:36:40

Yalova merkezden ben doruk. Selam web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 05:17:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir