“Önümüzdeki ‘olumlu ayrım’,“ Yeni Dünya Düzeni yaratmak ”. –VP Joe Biden, konuşma İthalat İhracat Bankası, 5 Nisan 2013

“Yeni Dünya Düzenini Sevmeyi Nasıl Öğrendim” –arka parçacığı Sen. Joseph R. Biden, Jr. Wall Street Journal, Nisan 1992

“Körfez’de başarılı olacağız. Ve bunu yaptığımızda, dünya toplumu, yasa dışı saldırganlığı düşünen herhangi bir diktatöre veya despota, şimdiki veya geleceğe kalıcı bir uyarı gönderecek. Bu nedenle dünya, vahşetin yerine getirilmeyeceği ve saldırganlığın kolektif direnişi karşılayacağı yeni bir dünya düzeninin uzun zamandır devam eden vaadini yerine getirmek için bu fırsatı değerlendirebilir. ” –Başkan George HW Bush, Birliğin Durumu Adres 1991

“Rockefellers ve müttefiklerinin itici gücü, kapitalizmi ve Komünizmi aynı çadırda, hepsi kendi kontrolleri altında birleştiren tek dünyalı bir hükümet yaratmaktır. Bir komplo mu demek istiyorum? Evet ediyorum. Uluslararası kapsamda, planlamada yaşlı nesiller, inanılmaz derecede kötü niyetli bir komplo olduğuna ikna oldum. ” -REP. Larry P. MacDonald, Kore Hava Yollarında öldürüldü 007, 1983

“Her birimizin Yeni Dünya Düzeni oluşturma umudu var.” – Başkan Richard Nixon, Hangzhou, Çin, Şubat 1972

“Yeni bir dünya düzenine, komünizm dünyasına doğru ilerliyoruz. Asla o yolu kapatmayacağız. ” —Mikhail Gorbaçov, 1987

“Bence onun [Obama’s] görev, gerçekten Yeni Bir Dünya Düzeni’nin yaratılabileceği bu dönemde Amerika için genel bir strateji geliştirmektir. ” —Henry Kissinger, CNBC 2008

“Gelecek yüzyılda bildiğimiz uluslar eski olacak; tüm devletler tek bir küresel otoriteyi tanıyacaktır. Ne de olsa ulusal egemenlik o kadar da iyi bir fikir değildi. ” —Strobe Talbot, Dışişleri Bakan Yardımcısı, ZAMAN, Temmuz l992

“Kimse Lucifer’e ibadet sözü vermedikçe Yeni Dünya Düzenine girmeyecek. Luciferian İnisiyasyonuna girmedikçe kimse Yeni Çağ’a girmeyecek. ” —David Spangler, BM Gezegensel Girişimi Direktörü, New Age hareketinin kurucu babalarından biri

[NOT:Spanglerdahasonrabunusöylemediğiniiddiaetti-geçmişindebunabenzerpekçokşeysöylediDestekçilerinyazdıklarınınaksinebirşeyinbirşeyi“reddetmediğini”söylemediğiniiddiaetmek[NOTE:Spanglerlaterclaimedhedidnotsaythis–thoughinhispast hehassaidmanymanysimilarthingstothisContrarytowhatsupportershavewrittenclaimingonehasnotsaidsomethingdoesnot“refute”it

Örneğin, Spangler’in söylediği belgelenmiştir: Mesih Lucifer ile aynı güçtür… Lucifer insanı Mesih deneyimine hazırlar. (O) büyük başlatıcıdır…. Lucifer her birimizin içinde bizi bütünlüğe getirmek için çalışıyor ve Yeni Çağa geçerken… her bir şekilde Luciferic İnisiyasyonu dediğim noktaya getiriliyoruz… çünkü bu Yeni Çağ’a bir davettir. (David Spangler Mesih üzerine düşünceler s.44-45)]

GÜNCELLEME: 28 Şub 2014 – Aslında alıntı ile birlikte tüm alıntı şu şekildedir.

“Lucifer bize son… Luciferic inisiyasyonunu… geliyor ve şimdi ve önümüzdeki günlerde birçok insanın karşı karşıya kalacağı — çünkü bu Yeni Çağ’a bir inisiyasyon. … Lucifer’e ibadet sözü vermedikçe kimse Yeni Dünya Düzeni’ne girmeyecek. Luciferian inisiyasyona girmedikçe kimse Yeni Çağ’a girmeyecek. ” –Kaynak: David Spangler, Birleşmiş Milletler Gezegen Vatandaşları Yönetim Kurulu’nda “Mesih Üzerine Düşünceler”; 1978’de Randy England tarafından Sanctuary’deki Unicorn’da alıntılanmıştır.

Daha fazla burada:

https://endtimesprophecyreport.com/2013/06/05/new-world-order-37-quotes-on-the-new-world-order/

Author

134 Comments

1. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 10-05-2020 00:45:56

2. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 10-05-2020 00:50:28

3. Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

4. Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-05-2020 04:13:48

5. Manisa merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:18:09

6. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler

7. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:18:18

8. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:18:23

9. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 14-05-2020 11:18:28

10. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 15-05-2020 08:45:19

11. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 22-05-2020 00:09:44

14. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sağolun

16. Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 10:41:45

19. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 28-06-2020 22:34:54

20. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun

21. Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler 10-07-2020 07:36:40

22. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Yalova merkezden ben doruk. Selam web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 05:17:35

24. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

25. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-08-2020 07:49:43

28. Çorum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 18:34:55

29. Muş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-08-2020 20:11:31

30. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-08-2020 05:36:54

31. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, sağolun 29-08-2020 19:10:28

32. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan inanki hayran edici, saolun 31-08-2020 06:58:16

33. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 15:47:08

34. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-09-2020 18:54:23

35. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 26-09-2020 17:46:13

36. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

37. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler

38. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-11-2020 00:51:17

39. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. Mardin dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . selamun aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 286

41. Eskişehir dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 20

42. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 385

43. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 30

44. Merhaba siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

45. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

46. Ordu merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-12-2020 00:13:11

47. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, saolun , ali – 119

48. Niğde merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 18:20:05

49. Tokat dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 409

50. Giresun dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 205

51. Amasya dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Merhaba sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 421

52. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

53. Kayseri dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 212

54. Kayseri dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 184

55. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

56. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-01-2021 19:42:10

57. Sivas dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Slm siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 443

58. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 458

59. Antalya dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 89

60. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 19:42:15

61. Kocaeli dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Slm siten valla güzel, twitter da paylaştım , banu – 319

62. Adana merkezden ben Hasan. Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 31-01-2021 19:42:52

63. Ankara merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun 31-01-2021 19:42:57

64. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım

65. Kastamonu dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 26

66. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Slm paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 199

67. Ankara merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 31-01-2021 19:49:40

68. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 31-01-2021 19:53:03

69. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , Emine – 284

70. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 373

71. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, tebrikler , hatice – 9

72. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 31-01-2021 19:56:20

73. Kütahya dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selam siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 315

74. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun 31-01-2021 20:07:23

75. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 31-01-2021 20:08:36

76. Manisa merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 20:42:58

77. Elazığ merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 20:43:06

78. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selam sayfan inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 456

79. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Burdur merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler 31-01-2021 20:58:08

81. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

82. Muş dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 277

83. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden güzel, şukuladım , emin – 289

84. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 472

85. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 13

86. Afyon dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selam web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 157

87. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 499

88. Van merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 02-02-2021 11:33:45

89. Kars dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Merhaba sayfa vallaha çok iyi, sağolun , ali – 324

90. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 24

91. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 20-02-2021 11:43:57

92. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 445

93. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 147

94. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

95. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 467

96. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 21:44:18

97. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım

98. İstanbul dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 384

99. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 459

100. Çanakkale dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 109

101. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

102. Uşak dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 212

103. Isparta dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 293

104. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 5

105. Isparta dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 271

106. Kocaeli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, sağolun 26-03-2021 20:32:56

107. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 267

108. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , Emine – 10

109. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

110. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-04-2021 00:47:16

111. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ahmet – 160

112. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, şukuladım

113. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 27-04-2021 00:12:24

114. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım

115. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 345

116. Sivas dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . selam arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , banu – 365

117. Kırıkkale dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 156

118. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

119. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-05-2021 21:43:51

120. Antalya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 24-05-2021 01:07:18

121. Kırşehir dan kimler var. Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur . Selamlar siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 394

122. Kayseri merkezden ben memo. Mrb sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 09-06-2021 11:41:16

123. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 446

124. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 14

125. Bu konu : ” Yeni Normal, Yeni Dünya Düzeni için Koddur ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 274

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link