Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz?

Kalıcı olacağına inanıyorum, 30 yılı aşkın tecritler ve maskeli görevler, ardından düşünce suçu temelli sivil davranış devriyeleri / hakikat infaz cinayetleri, insanlığın kilitlenmelerin neden olduğu deliliğin neden olduğu bir davranışsal çöküşle kendini sonlandırdığı bir ütopya olan Büyük Sıfırlama’ya yol açacak. ve maskeler.

Aksi halde ne olacağına inanıyorsun?

“Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz?” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, saolun , doruk – 142

2. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:24

3. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 03:30:17

4. Burdur dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 433

5. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 152

6. Çorum dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler , – 24

7. Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-01-2021 16:42:00

8. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 127

9. Tekirdağ merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:23:41

10. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 176

11. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 183

12. Şanlıurfa dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 235

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , ahmet – 215

14. Mardin dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selam siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 240

15. Bu konu : ” Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 137

16. Ağrı dan kimler var. Yeni Normal’in ne olduğuna inanıyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 186

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link