Kategoriler
Genel

Yeni Sistem

Herkesin ya sistemin kapitalist ya da komünist olmasını istemesi berbat değil mi? Neden ortada toplanmıyor ve yeni bir hükümet kurmuyoruz. Hepimiz görüyoruz, hepimiz bu yolsuz pedofillerden bıktık ve hepimiz önemli konuları kendi gündemleriyle piggyback yapan insanlardan bıktık. Zaten burada olanı yeniden yaratalım diyorum. İnanılmaz bir sistemimiz var ve kusurlu olmasına rağmen dünyanın en iyisi çünkü yayınladığım gibi forumlarımız var.

Ne öneriyorum?

Sadece atalarımızın uyguladığı şeye değil, atalarımızın sahip olduğu şeye de geri dönelim. Amerika Birleşik Devletleri başlangıçta çatışmalarda yalıtılmış bir devletti. Yeni sistemde bu eğilime devam edelim. Devletler yerine, neredeyse eşit nüfusa sahip şehir devletleri koalisyonuna sahip olmalıyız. Bir lider yerine, her şehir eyaletinden kolektifin kurallarına karar veren bir OG yaşlı konseyimiz var. Ve vatandaşların hükümet üzerinde daha fazla güce sahip olduğu yerlerde daha fazla düzenlemeye sahip olmalıyız.

Nasıl? Tek bir iktidarın sahip olabileceği en fazla 3 terime sahip olmalıyız. Söz konusu konsey başkanı için sadece 1. Her şehir devletinin, bazı insanların sahip olduğu kötülüğü düzenlemek için kendi milisleri olacaktır.

Bu fikrin başlangıcı, kusurları belirtmekten çekinmeyin. Bunu yazmak için acele ettim, ama daha iyi bir sistem yapmaya karar verelim, mükemmel değil, çünkü hiçbir şey mükemmel değil. Kesinlikle elimizden gelenin en iyisini deneyebiliriz. Ayrıca lobicilik yasaklayabilir ve tekelleri kıran yasalarımız olabilir.

“Yeni Sistem” için 7 yanıt

Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-06-2020 22:42:55

Siirt merkezden ben Emine. Selam siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:12:52

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 06:35:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir