Büyük Sıfırlama, son birkaç haftadır fazla kapsama almamış olmasına rağmen hala masada. Bu yazı ile ön plana çıkıyor. Kişisel olarak John Kerry’nin siyasetle ilgili herhangi bir şeye dahil olması gerektiğine inanmıyorum ama artık Biden’ın sözcüsü. Kerry’den itibaren tüm seçkinler artık üst düzey insanların elindeler. Ama elit sınıf tam olarak ne kadar yükseliyor? Kerry ve Biden onlar için sadece daha büyükbaş hayvan ve sadece yapmaları için para aldıklarını yapıyorlar, hepsi öyle. Politikacılar bizim için çalışmıyor ve uzun zamandır çalışmıyor. Büyük Sıfırlama binlerce yıldır oyunda ama Rockefeller’lar veya Rothschild’ler tamamen kontrol altında değil. Onlardan daha yüksek başkalarının olduğuna inanıyorum. Bu komplonun kaç seviyesi var ve gerçek liderler kimler? Breitbart’tan bir hikaye ama bu durumda herhangi bir haber ajansı size aynı hikayeyi anlatmalıdır.

https://www.breitbart.com/politics/2020/12/21/world-economic-forum-digital-davos-2021-to-reveal-great-reset-initiative/

Author

24 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım

2. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 12:36:53

3. Gümüşhane dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Slm siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 141

4. Mrb web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

5. Kayseri merkezden ben memo. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-01-2021 12:52:18

6. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bolu merkezden ben banu. Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 18:47:47

8. Kütahya merkezden ben memo. Slm bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 18-01-2021 04:06:33

9. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 23:29:24

10. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım 23-01-2021 04:26:44

11. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 69

12. Sinop dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, şukuladım , emin – 403

13. İstanbul dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 305

14. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler

16. Sinop merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun 01-02-2021 04:46:34

17. Edirne merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 02-02-2021 00:42:56

18. Bu konu : ” Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 169

19. Edirne dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 140

20. Muş dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 39

21. Bu konu : ” Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 250

22. Bingöl dan kimler var. Yeni yasa tasarısının kabulü herkes için endişeli ve öfkeli. Bunu yapmalarının gerçek nedenini unutma. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link