Şu anda bunların hiçbirini destekleyecek hiçbir bağlantım veya kanıtım yok … sadece geçen yılki 1. el içgüdülerime dayanan genel bir yazı. Her şey başladığından beri … C Ovid için asla (1. hafta dışında) endişelenmedim … (telefonum bunu her ne sebeple olursa olsun her zaman otomatik olarak düzeltir) .. Massachusetts’de geçen yıl çalışıyorum, dışarı çıkıyorum, vs .. her yerden. Seyahat ettim, havuz partileri düzenledim..yadda yadda.. önemli değil … Bugün … Vali Baker, Massachusetts’in 2 hafta içinde tamamen yeniden açıldığını söyledi ..% 100 … bu harika … tüm ABD ..

28 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 262

2. Burdur merkezden ben doruk. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 05:34:41

3. Sivas dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . Slm sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 225

4. selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım

5. Ordu merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım 18-05-2021 07:57:39

6. Malatya dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . Merhaba paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 398

7. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , emin – 26

8. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

9. Karaman dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 247

10. Kırşehir dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 351

11. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 24-05-2021 07:24:21

12. Bingöl dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 217

13. Kırklareli dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . selamun aleyküm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 434

14. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 484

15. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 46

16. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inanki iyi, tebrikler 06-06-2021 22:03:59

17. Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 425

19. Mardin dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, şukuladım , gaye – 296

20. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar siteniz yeminle güzel, teşekkürler 16-06-2021 04:11:53

21. Ardahan dan kimler var. Yeniden açılma / vax teorim . Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , ali – 5

22. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 22:37:19

23. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha iyi, şukuladım , Aylin – 69

25. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Yeniden açılma / vax teorim ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 200

27. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link