PTSD, hükümet tarafından Irak’a giden bizler için kapsamlı bir terim olarak yaratılmış bir terimdi. Buradaki amaç, terimi, daha önce stres yaşamış olan herkesin koltuk değneği olarak kullanması için kabul edilebilir kılmaktı. Bu terim hayatımızın en büyük kurbanıdır. Tartışılamaz ve doğrulanamaz. Bu sadece ve acı çekenler sorgulanamaz.

…Undertakerjoe tarafından gönderildi
[comments]

87 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 361

2. Tunceli dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Merhaba siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 220

3. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 68

4. Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. Tunceli merkezden ben gaye. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, sağolun 08-08-2021 19:18:59

6. Afyon merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-08-2021 19:19:20

7. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , – 379

8. Gaziantep merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım 08-08-2021 19:24:43

9. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun

10. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım

11. Amasya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 08-08-2021 19:40:08

12. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 290

13. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 147

14. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 40

15. Slm web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

17. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 41

18. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 372

19. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 13

20. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 08-08-2021 19:58:52

21. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 473

22. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 328

23. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 433

24. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 248

25. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler

26. Afyon merkezden ben emin. Slm siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 08-08-2021 20:07:13

27. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, sağolun , memo – 136

28. Manisa merkezden ben hatice. Selam sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 08-08-2021 20:12:27

29. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 08-08-2021 20:18:07

31. Aksaray merkezden ben gaye. Selam web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım 08-08-2021 20:18:25

32. Iğdır merkezden ben gaye. Selam web sitesi cidden iyi, tebrikler 08-08-2021 20:21:59

33. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 183

34. Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 08-08-2021 20:22:31

35. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 25

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 375

37. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

38. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

39. Bitlis dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 488

40. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

41. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 08-08-2021 20:36:29

42. Karaman dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, saolun , hatice – 295

43. Adana dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Selamlar siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 486

44. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 164

45. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 60

46. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , banu – 455

47. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

48. Afyon dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, face de paylaştım , emin – 269

49. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2021 20:51:12

50. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun 08-08-2021 20:51:39

51. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 331

52. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, face de paylaştım 08-08-2021 20:59:15

53. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 116

54. Balıkesir dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 200

55. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

56. Adana merkezden ben ali. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 08-08-2021 21:03:02

57. Iğdır merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-08-2021 21:03:14

58. Niğde dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Selamlar sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 241

59. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 403

60. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 167

61. Yalova merkezden ben banu. Selam siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 08-08-2021 21:07:42

62. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 145

63. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler

64. Giresun merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun 08-08-2021 21:09:46

65. Kocaeli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım 08-08-2021 21:09:55

66. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 176

67. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 478

69. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Mrb sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 407

70. Selamlar siten valla çok iyi, twitter da paylaştım

71. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 15:29:33

72. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Artvin dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . selam arkadaşlar siten inan ki güzel, saolun , ahmet – 315

74. Bartın merkezden ben . Merhaba siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2021 21:07:27

75. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 27-08-2021 02:17:14

76. Ağrı dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 393

77. Sivas dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 436

78. Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 472

79. Afyon merkezden ben ali. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-09-2021 08:48:40

80. Bursa dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , emin – 438

81. Erzincan dan kimler var. Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 265

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeniden gönderin:!Ptsd, modlara göre kapaksız ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 108

Write A Comment