Yalnızca geçerli olan oylar kayıtlı seçmenlerin oylarıdır. İdeal olarak, yalnızca kayıtlı seçmenler oy pusulası alabilir.

Oyları, kayıtlı seçmenlerle çapraz referans olarak anlatın.

Bu, eksik oylar olup olmadığını ve mükerrer oylar olup olmadığını onaylar (yani, oyların postalanması ve şahsen oy verilmesi, ki yine bunu yapmak zordur).

Trump bunu istismara izin verdiği için istiyor – kendilerine üstünlük sağlayan sonuçlar hakkında bir şeyler bulabilir ve mahkemede savaşabilirler, örneğin geçerli oyları belirli bir zamanda keserek kazanacaklarını öğrenirlerse, o zaman bunun için mahkemede savaşacaklar.

Author

36 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, şukuladım 04-11-2020 23:50:40

2. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-11-2020 03:45:48

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-11-2020 06:00:23

5. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 05-11-2020 10:05:28

6. Bu konu : ” Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 490

7. Bu konu : ” Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 174

8. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

9. Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler

10. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Ardahan dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 165

12. Merhaba web siten harbiden güzel, face de paylaştım

13. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Slm siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

15. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . Merhabalar siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , elif yılmaz – 125

16. Düzce dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 100

17. Bu konu : ” Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 107

18. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:06:40

19. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

20. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-12-2020 21:16:18

21. Hakkari merkezden ben doruk. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:41:39

22. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

23. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

24. Kars merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-12-2020 16:10:05

25. Ordu merkezden ben ali. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım 25-12-2020 17:48:16

26. Diyarbakır dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 284

27. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

28. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . selamun aleyküm web siten vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 468

29. Tunceli merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-01-2021 11:10:53

30. Erzincan dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . Slm web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 318

31. Şanlıurfa dan kimler var. Yeniden sayımla ilgili aptalca soru! Lütfen beni küçümseme. . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler , Aylin – 469

32. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

33. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

34. Balıkesir merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 23-02-2021 09:43:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link