Wikileaks tüm dosyalarını internete attı. Hillary Clinton’un e-postalarından her şey, McCain suçlu, Vegas’ta FBI keskin nişancısı tarafından yapılan ateş, Steve Jobs HIV mektubu, PedoPodesta, Afganistan, Suriye, İran, Bilderberg, tecavüz nedeniyle tutuklanan CIA ajanları, WHO salgını. Mutlu Kazmalar! Buyurun, lütfen okuyun ve iletin ….. https://file.wikileaks.org/file/… Clinton’ın e-postaları: https://file.wikileaks.org/file/clinton-emails/

Dizin dosyası! https://file.wikileaks.org/file/?fbclid=IwAR2U_Evqah_Qy2wxNY12FMqFC5dAFUcZL5Kl4FIfQuMFMp8ssbM46oHXWMI

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 233

2. Düzce merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-12-2020 06:41:42

3. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 06:51:09

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-12-2020 06:59:36

5. Karabük merkezden ben ziya. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 29-12-2020 17:08:51

6. Elazığ dan kimler var. Yeniden yayınlama – Wikileaks . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 187

7. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bolu merkezden ben doruk. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 09:06:17

10. Niğde dan kimler var. Yeniden yayınlama – Wikileaks . Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 189

11. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 19:55:32

13. Merhaba sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, saolun , doruk – 91

15. Iğdır merkezden ben banu. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-01-2021 00:23:07

16. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

17. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , – 295

19. Çorum merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 09:12:03

20. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 433

22. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-02-2021 07:08:23

23. Sivas merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-03-2021 21:34:24

24. selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , hatice – 316

26. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Slm sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 2

27. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , emin – 401

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 228

29. Bu konu : ” Yeniden yayınlama – Wikileaks ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link