Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz.

Tarihi seviyorum.

Yıllarca en sevdiğim komplolardan biri … 1800’lerin sonlarında ve 1900’ün başlarında bazı fotoğraflarda insanların olmamasıydı. Https://www.reddit.com/r/CulturalLayer/comments/8awz2l/the_empty_streets_of_saint_petersburg_in_the/

Konudaki tüm şehirleri kontrol edin. Daha fazla boşluk için stolenhistory.org adresine gidin;)

Hiç kimse iyi bir teori bulamadı.

Covid’e kadar.

Şimdi bir anlam kazandı.

Her 100 yılda bir sıfırlama olursa ne olur? Herkesi kilitliyorlar … sonra eve gitmeye ya da akıllı ve özgür insanları bastırmak için bir aşı yapmaya zorlarlar ve sadece çocukları tutarlar.

Unutmayın: 1900’lü yılların başında bir ton yetim vardı. Resmi hikaye, ebeveynlerin bir hastalık veya savaştan öldüğü. “Resmi konum: 1850’lerde birkaç büyük şehrin sokaklarında yaşayan binlerce çocuk vardı. Çocuklar yiyecek, barınak ve para arıyorlardı ve sadece hayatta kalmak için paçavra, kibrit ve gazete satıyorlardı. Çocuklar, sokakta yaşam tehlikeleri olduğu ve düzenli olarak mağdur oldukları için korunmak için çeteler oluşturdular. Polis sık sık, bazıları beş yaşından küçük çocukları tutukladı ve yetişkin suçluların bulunduğu kilitli tesislere koydu. Durumu düzeltmeye kararlı olan Çocuk Yardım Derneği ve New York Foundling Hastanesi, çocukları New York ve Boston sokaklarından çıkarmak ve tutuklanmaya devam etmelerine izin vermek yerine Amerikan Batı’daki evlere yerleştirmek için bir program tasarladı. caddelerde yararlandı. Çocuklar trenle yeni evlerine taşındığı için “yetim trenler” terimi kullanılmaya başlandı. Yetim Tren Hareketi, öksüz ve evsiz çocukları Amerika Birleşik Devletleri’nin kalabalık Doğu şehirlerinden, büyük ölçüde Orta Batı’nın kırsal bölgelerinde bulunan evleri beslemek için taşıyan denetimli bir refah programıdır. Yetim trenleri 1854 ve 1929 yılları arasında faaliyet göstererek yaklaşık 200.000 yetim, terk edilmiş, istismar edilmiş veya evsiz çocuğu yeniden konumlandırdı. Resmi anlatım ABD için yaklaşık 200.000 konuşurken, milyonlarca insanın olması muhtemeldir. Benzer yetim ile ilgili operasyonlar tüm dünyada yürütülüyordu. Bazı çocukların farklı bir ülkeye taşındığı iddia ediliyor. Nedenini merak ediyorsun, değil mi? ” https://www.stolenhistory.org/threads/foundlings-and-the-orphan-trains-video-by-conspiracy-r-us.641/

Bir salgını, bir kilitlemeyi, bir kuyruklu yıldızı ve kabini nasıl bağlayabiliriz?

Başka yerde arama: https://www.stolenhistory.org/threads/18th-century-perrines-comet.1850/

“Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz.” üzerine 56 yorum

1. Şırnak merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 03:58:12

2. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 08-05-2020 08:27:02

3. Siirt merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-05-2020 01:07:34

4. Sakarya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-05-2020 00:57:44

5. Adana merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2020 01:16:41

6. Adana merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 30-05-2020 09:19:02

7. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-08-2020 15:30:09

8. Kastamonu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım 03-09-2020 21:01:43

9. Bilecik merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-09-2020 03:50:11

10. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:32:48

11. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-10-2020 11:05:45

12. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun 08-10-2020 11:05:47

13. Artvin merkezden ben gaye. Slm web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 11:07:25

14. Bu konu : ” Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 203

15. Bayburt dan kimler var. Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , ziya – 52

16. Diyarbakır dan kimler var. Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 437

17. İzmir dan kimler var. Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 235

18. Hakkari merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 13:47:05

19. Hatay dan kimler var. Yepyeni bir teori, siz bunu seveceksiniz. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 302

Yorum yapın