Kategoriler
Genel

Yeraltı Mezarları Savaşı. Tarihin çoğu alt ve / veya yeraltı şehirlerinden gelenler hakkında konuşuyor. Ayrıca köle, cins olarak da feda edilecek / kullanılamayacak çocukların kaçırılmasının altından da bahsediyorlar. İnsanlık savaşı doğrudan onlara getirecek kadar uyanacak mı?

Aramızda ışığa sahip olanlar için. Dikkat etmek:

NamUS’a göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl 600.000’den fazla insan küçük çocuklardan büyük bireylere kadar kayboluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl 460.000 çocuğun kayıp olduğu bildiriliyor. Federal Soruşturma Bürosu, NCIC.

Bu HER YIL 460 bin çocuk!

Bazıları eklediğinizde bile sadece öldürülür, kaybolur ve ölür, seks ticareti, vb. Hala 300k yıllık bir boğmaca bırakarak gezegenin yüzünden kayboluyor.

Bunun nedeni, artık yüzünde değil, altında olmalarıdır.

r / RBI & r / komplo en eksik çocuklu yerlere çapraz referans verir ve bu evlerde ya da yer altı mezarları / tünelleri / büyük mağara sistemleri bir ağa sahip olduklarını veya “ sözde ” bulunduğunu göreceksiniz.

Yüzeydeki birçok kişi geçinemez ve cilt tonu gibi yüzeysel bir şey için birbirinden nefret edemez. Eski bir düşman tam anlamıyla kohortları yüzeyde gösteri yapan ayaklarımızın altında yatıyor.

Bu derin ve karanlık. Ve gerçekten ve gerçekten ışığın içinde yürümediğimiz sürece, en yüksek / efendinin / tanrının / (sadece hayatın) ışığının parlamadığı kapalı alanlarda bu tür bir karanlıkla karşılaşabileceğinizi düşünüyorsanız, sadece kendinizle dalga geçiyorsunuz. ne de yaşıyor.

Bu sırlardan biri … bu varlık, onu istediğiniz gibi adlandırın gerçek ve bizim altında VE bulunabilir.

Kokunun tek başına en fazla başa çıkamayacağı söyleniyor.

Bu savaş … sen savaş.

Adamın oğlunu giy, giyini giy ve botlarını bağla ve kılıcını al. Güvenmeyin, ancak getireceğiniz cehennemin yüküne ve dehşetine dayanacak kadar güçlü olacak şekilde korunmuş ve kutsanmış olduğunuzu bilin. Ve her iblis düştüğünde bir melek yükselir ve bir çocuk kurtarılır.

“Yeraltı Mezarları Savaşı. Tarihin çoğu alt ve / veya yeraltı şehirlerinden gelenler hakkında konuşuyor. Ayrıca köle, cins olarak da feda edilecek / kullanılamayacak çocukların kaçırılmasının altından da bahsediyorlar. İnsanlık savaşı doğrudan onlara getirecek kadar uyanacak mı?” için 20 yanıt

Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım 14-04-2020 23:50:32

Sakarya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-04-2020 02:11:05

Mersin merkezden ben banu. Selam herkese siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-04-2020 10:33:23

Aksaray merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-04-2020 05:16:54

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım 23-04-2020 04:54:04

Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-04-2020 07:35:44

Çorum merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler 26-04-2020 11:39:22

Van merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 26-04-2020 14:03:28

Karabük merkezden ben banu. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler 27-04-2020 18:57:11

Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 18:41:30

Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-05-2020 12:23:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir