Yeraltı Üslerinde neler oluyor?

Artık kimse bundan bahsetmiyor.

Ben şahsen, Trump’ın görevde olmasının yeraltı altyapısı için büyük bir dikkat dağıtıcı olduğunu düşünüyorum çünkü herkes yüzeysel saçmalık kabilesine kapılmış durumda. Ama bu başka bir zaman için başka bir gönderi …

Peki bu günlerde orada neler olduğunu düşünüyoruz? Demek istediğim 70’lerden beri UFO’ları var … cep telefonu teknolojisi onlardan geliyor … sahip olduğumuz teknolojilerin çoğu onlara ait … peki şimdi ne olacak? Esasen zihin kontrolünü mükemmelleştirdiler ve gerçekten demek istediğim … farklı türleri kaç kez birbirine ekleyebilirsin? Eminim yine de yapıyorlardır …

Benim tahminim zaman yolculuğu / paralel evren ve akıl oyunları oynamayı seviyorlar, bu yüzden bazı süper gelişmiş zihin kontrol teknolojilerine sahip olduklarını varsayıyorum.

“Yeraltı Üslerinde neler oluyor?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 472

2. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha mükemmel, saolun , Hasan – 385

3. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 119

4. Van dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 131

5. Bayburt dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 481

6. Şırnak dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 220

7. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-12-2020 06:02:54

8. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki çok güzel, sağolun , hatice – 408

9. Çankırı merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 24-12-2020 18:17:51

10. Ankara dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . Selam siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , emin – 22

11. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , memo – 379

12. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 351

13. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 226

14. Muş dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 162

15. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 201

16. Bu konu : ” Yeraltı Üslerinde neler oluyor? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 225

17. Sakarya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 05-02-2021 12:22:56

18. Gümüşhane dan kimler var. Yeraltı Üslerinde neler oluyor? . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 292

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link