Yeraltında “uzaylılar” ile tarihi karşılaşmaların bir listesini arıyor

Birkaç hafta önce bu abonelikte bir kullanıcı, babası ve çok üst düzey bir VIP ile orta batıda bir yerde gizlenmiş gizli bir yeraltı şehrine seyahat ettiği hakkında bir gönderi gönderdi. Gönderiye göre, dünya bir bal peteği gibi yarı oyuk ve dünyanın her yerinde aktif olarak yapım aşamasında olan yeraltı şehirleri var, süper etkili olan yüzeyde bok kötüleşmeye başladığında / olduğunda kaybolabilir / kaybolacak. Orijinal gönderiye göre, bu önümüzdeki birkaç yıl içinde olabilir.

Çok ilgi çekici bir konuydu ve keşke şimdi bulabilseydim. Yeraltında, bilinmeyen, genellikle sürüngen benzeri varlıklarla etkileşim kurduğunu bildiren insan vakaları hakkındaki yorumlarda bir tartışma vardı. Bir redditör, yeraltını keşfederken garip yerlerle karşılaşan ve genellikle garip yaratıklarla karşılaşan insanların 19. yüzyıla veya hatta daha öncesine ait raporları belgeleyen bir liste veya bir listeye bağlantı sağladı. Şaşırtıcı bir şekilde, bu raporların çoğu, insanların bu yerlerdeyken hissettiği benzer bir aşırı korku veya yakın tehlike hissini anlatıyor. 1800’lerde Teksas’ta mülkünün altında garip bir geçit bulan ve sonra görünüşe göre kişiliğini kalıcı olarak değiştirecek kadar korkunç bir şey gören veya hisseden bir madenciyle ilgili bir vaka vardı. Hepsi harika bir okumaydı, ancak Reddit Mobile’da okuduğum için bağlantı listesini kaybettim ve sonra tekrar bulamadım.

Neden bahsettiğimi bilen veya hatırlayan var mı? Özellikle tarihi bir perspektiften, yeraltında yaşadığı iddia edilen kimliği belirsiz varlıkların raporları üzerine teorilerinizi tartışmaktan çekinmeyin.

“Yeraltında “uzaylılar” ile tarihi karşılaşmaların bir listesini arıyor” üzerine 11 yorum

1. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 07-10-2020 02:34:11

2. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha güzel, teşekkürler 07-10-2020 03:39:56

3. Bursa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 08:21:34

4. Samsun merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-10-2020 11:51:50

5. Artvin dan kimler var. Yeraltında “uzaylılar” ile tarihi karşılaşmaların bir listesini arıyor . Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 140

6. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, şukuladım 20-10-2020 07:53:12

Yorum yapın