“Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok”

https://youtu.be/YlY-4Zq6txg?t=46 <- 0: 46'da
Bunu duyduğum an sinyal alarmım çaldı.
Neden ilk hanımının yeraltında bazı kablolarla yaptığı işi anlatsın ki?

Eminim ki bu, ya Beyaz Saray’ın eski bir sakini olanları ya da binanın altında gerçekte ne yattığına dair bilgileri olan insanları hedef almıştır.

Gerçekten çok tuhaf. Lütfen bana deli olmadığımı söyle.

““Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok”” üzerine 22 yorum

1. Samsun dan kimler var. “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , doruk – 242

2. Şanlıurfa dan kimler var. “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 340

3. Balıkesir dan kimler var. “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” . selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , – 343

4. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 13:02:52

5. Bu konu : ” “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” ” çok güzel. Mrb web siten valla çok güzel, şukuladım , gaye – 401

6. Bu konu : ” “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun , – 149

7. Ardahan dan kimler var. “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” . Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 474

8. Bu konu : ” “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 197

9. Kars dan kimler var. “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , – 324

10. Bu konu : ” “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 334

11. Çorum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, facebookta paylaştım 01-02-2021 03:33:57

12. Kocaeli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 13-02-2021 09:09:48

13. Bu konu : ” “Yeraltındaki tellere gittiğinizde, insanların ne kadar karmaşık olduğu hakkında hiçbir fikri yok” ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 485

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link