Kategoriler
Genel

Yerçekimini kırabilir miyim?

Geçen gün bunu düşünüyordum, ama ışık hızında dönen bir karadeliğe karşı çıkacak olsaydın, ne olacak. İncelediğim şeylerden, karadeliğin merkezdeki yerçekimini gerdiğini ve zayıflattığını biliyorum ve yerçekimi de kütleden etkilenebilir. Yerçekimi ile parçalanacak kadar ağır bir şey yapmak imkansızdır. Ama yer çekiminin kendisini parçalamak için yeterli hızınız olsaydı. 5. boyut hakkında da bazı teoriler duydum. Kara deliğe geri dönecek olursak, yeterince hızlı gidip kara deliğe dik açıyla girecek olsaydınız, yerçekiminden koparmayacaksınız. Normalde böyle bir yerçekiminden koparsanız, evren yok edilirdi. Ama bu bir kara delik olduğu için bu, herkesi öldürmeden başka bir gerçekliğe ulaşma şansın olduğu anlamına gelmiyor mu? Bir arkadaşım da büyüdü, o kadar hızlı gitmek yerine onu kesemez misin? Şimdi tanrıya inanmıyorum ve oldukça ateistim, ancak İncil’de göklerin kapısını kesecek kadar keskin bir kılıçtan bahsettiklerini unutmayın. Ayrıca kılıcın gerçekleri kesebileceğinden de bahsettiler. Bu yüzden merak etmeye başladım, ya başka bir gerçekliğe girmenin yeterince keskin olduğunu söylediler, çünkü anlamadılar. Eğer kılıç o kadar gelişmiş olsaydı, hızı yerçekimini kesecek kadar hızlıydı. Sonra fikirlerim daha da deliriyor. İncil doğruysa ama gerçeklikten uzaksa ne olduğunu düşünmeye başladım. İncil’de olan her şey, sihir, sadece ileri teknoloji olsaydı. Şimdi bilim insanı değilim ama sesin katı nesneleri hareket ettirebileceğini biliyorum. Peki ya ahbap Kızıl Deniz’i ayırdığında suyun geçemeyeceği bir engel oluşturmak için Yüksek ses patlaması gönderdi. Bu aynı zamanda oradaki herkesin sağır olduğu anlamına da gelmelidir. Ama örtbas etmeleri kolay olurdu. Yani tüm fikirlerimle “tanrı” doğru değil, ama aslında farklı bir gerçeklikten birinin başka bir versiyonu. Öyleyse, Boyutumuzu aşan ve önce yeni bir tanesine giren kişi tanrımız olmalıdır. Çünkü eğer bunu bu gerçeklikte yaptılarsa, bu diğer gerçekte de bunu ilk ortaya çıkaranlar oldukları anlamına gelmelidir.

“Yerçekimini kırabilir miyim?” için 48 yanıt

Siirt merkezden ben banu. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 10:24:57

Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-04-2020 14:56:16

Siirt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-04-2020 15:04:44

Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 29-04-2020 00:32:18

Amasya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:02:27

Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2020 11:02:31

Kocaeli merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-05-2020 11:02:42

Afyon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 11:02:46

Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:02:56

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:03:14

Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler 22-05-2020 03:19:59

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa harbiden güzel, şukuladım 24-05-2020 17:48:58

Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler 07-06-2020 03:53:07

Adana merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun 09-06-2020 16:04:35

Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 10:52:13

Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, saolun 07-07-2020 22:36:59

Artvin merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 18-07-2020 02:59:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir