Yerçekimini kırabilir miyim?

Geçen gün bunu düşünüyordum, ama ışık hızında dönen bir karadeliğe karşı çıkacak olsaydın, ne olacak. İncelediğim şeylerden, karadeliğin merkezdeki yerçekimini gerdiğini ve zayıflattığını biliyorum ve yerçekimi de kütleden etkilenebilir. Yerçekimi ile parçalanacak kadar ağır bir şey yapmak imkansızdır. Ama yer çekiminin kendisini parçalamak için yeterli hızınız olsaydı. 5. boyut hakkında da bazı teoriler duydum. Kara deliğe geri dönecek olursak, yeterince hızlı gidip kara deliğe dik açıyla girecek olsaydınız, yerçekiminden koparmayacaksınız. Normalde böyle bir yerçekiminden koparsanız, evren yok edilirdi. Ama bu bir kara delik olduğu için bu, herkesi öldürmeden başka bir gerçekliğe ulaşma şansın olduğu anlamına gelmiyor mu? Bir arkadaşım da büyüdü, o kadar hızlı gitmek yerine onu kesemez misin? Şimdi tanrıya inanmıyorum ve oldukça ateistim, ancak İncil’de göklerin kapısını kesecek kadar keskin bir kılıçtan bahsettiklerini unutmayın. Ayrıca kılıcın gerçekleri kesebileceğinden de bahsettiler. Bu yüzden merak etmeye başladım, ya başka bir gerçekliğe girmenin yeterince keskin olduğunu söylediler, çünkü anlamadılar. Eğer kılıç o kadar gelişmiş olsaydı, hızı yerçekimini kesecek kadar hızlıydı. Sonra fikirlerim daha da deliriyor. İncil doğruysa ama gerçeklikten uzaksa ne olduğunu düşünmeye başladım. İncil’de olan her şey, sihir, sadece ileri teknoloji olsaydı. Şimdi bilim insanı değilim ama sesin katı nesneleri hareket ettirebileceğini biliyorum. Peki ya ahbap Kızıl Deniz’i ayırdığında suyun geçemeyeceği bir engel oluşturmak için Yüksek ses patlaması gönderdi. Bu aynı zamanda oradaki herkesin sağır olduğu anlamına da gelmelidir. Ama örtbas etmeleri kolay olurdu. Yani tüm fikirlerimle “tanrı” doğru değil, ama aslında farklı bir gerçeklikten birinin başka bir versiyonu. Öyleyse, Boyutumuzu aşan ve önce yeni bir tanesine giren kişi tanrımız olmalıdır. Çünkü eğer bunu bu gerçeklikte yaptılarsa, bu diğer gerçekte de bunu ilk ortaya çıkaranlar oldukları anlamına gelmelidir.

“Yerçekimini kırabilir miyim?” üzerine 83 yorum

1. Siirt merkezden ben banu. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 10:24:57

2. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-04-2020 14:56:16

3. Siirt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-04-2020 15:04:44

4. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 29-04-2020 00:32:18

5. Amasya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:02:27

6. Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 14-05-2020 11:02:31

7. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 11:02:46

8. Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:02:56

9. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:03:14

10. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler 22-05-2020 03:19:59

11. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa harbiden güzel, şukuladım 24-05-2020 17:48:58

12. Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler 07-06-2020 03:53:07

13. Adana merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun 09-06-2020 16:04:35

14. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 10:52:13

15. Gaziantep merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-08-2020 18:02:51

16. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-08-2020 18:30:09

17. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-08-2020 16:31:57

18. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 01-09-2020 07:02:29

19. Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun 01-10-2020 16:12:16

20. Isparta merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun 02-10-2020 11:31:53

21. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 17:24:44

22. Bu konu : ” Yerçekimini kırabilir miyim? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 314

23. Giresun dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 136

24. Ağrı dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 181

25. Giresun dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 192

26. Muğla dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 172

27. Samsun dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 172

28. Gaziantep dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 69

29. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 18:13:31

30. Bu konu : ” Yerçekimini kırabilir miyim? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 154

31. Bu konu : ” Yerçekimini kırabilir miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 247

32. Karabük dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun , memo – 493

33. Bu konu : ” Yerçekimini kırabilir miyim? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 122

34. Bursa dan kimler var. Yerçekimini kırabilir miyim? . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 212

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link