“Selamlar. Biz Arkturus Konseyiyiz. Hepinizle bağlantı kurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Sizin dünyanızda oraya yaptığınız muazzam değişiklikler söz konusu olduğunda, insanlık adına bazı aciliyetleri seziyoruz. Elbette büyük değişiklikler geliyor, çünkü hepiniz bilincinizi geliştiriyorsunuz. Yapmaları gereken ve bu yaşamda enkarne oldukları işi kendileri üzerinde yapmayanlar için her şeyi daha iyi hale getirmek için muazzam değişiklikler gelmiyor. Öyleyse, problemin cevabı olarak dünyanızdaki büyük değişikliklere bakmak, her şeyin merkezinde ne olduğunu anlamamaktır. Her şeyin merkezinde tuttuğunuz bilinç vardır.

İstediğiniz zaman bu gerçeği kendinize gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bir şeye karşı normal ve doğal tepkinizin olduğu gibi olmasına izin vermek ve sonra geri çekilip daha büyük resmi görerek algınızı değiştirmektir. Ve bunu yaptığınızda, değiştiğiniz için her şeyin değiştiğini anlarsınız. Bu, hayatınızdaki her küçük durumda yapılabilir. Dolayısıyla, hepinizin dünyanızda görmeye çalıştığınız büyük değişimlere gelince, insanlığın bilincinin değişmesinin bu değişikliklerin öncülü olduğunu kabul edin.

Şimdi, bireyler olarak, ekonomilerinizdeki, hükümetlerinizdeki, eğitim sistemlerinizdeki büyük değişimler için kendi dışınıza bakabilir veya içinizdeki bu değişimleri hissedebilir ve kendi içinde bulduğunuz ışığı ve sevgiyi yayabilirsiniz. böylece başkaları sizin yeni bakış açınızdan genişletilmiş bilincinizden faydalanabilir. Bir sabah uyanmanın ve dünyanızda bu büyük değişimin gerçekleştiğinin söylenmesinin güzel olacağını biliyoruz. Aniden, örneğin dünyanızda serbest enerji mevcuttur ve herkes ona erişebilir.

Fosil yakıtlara olan ihtiyacı ortadan kaldıran temiz enerji, çoğu insanın kollarını açarak karşılayacağı bir şey olacaktı ve o gün geliyor. Ama o gün gelmeden önce, hepiniz içsel olarak değişiyor olacaksınız, tabiri caizse kendi içinizde daha temiz bir enerji çalıştıracaksınız ve bu gerçekliği kollektif olarak yaratacaksınız. Dışınızda deneyimlemek istediğiniz bu değişen enerjiler ve koşullar konusunda sabırsız olmanıza gerek yok. Hemen şimdi içinize girebilir ve sisteminizde dolaşmak için içinizdeki daha temiz enerjiyi bulabilirsiniz ve yaptığınız işi yansıtmak için dış dünyayı yaratabilirsiniz ve diğerleri ayak izlerinizi takip eder.

Siyasetle ve insanlarla hiçbir ilgisi olmayan bir taban hareketi yaratacaksınız. Dünyanızda görmek istediğiniz değişiklikleri, büyük değişiklikleri bu şekilde yaratacaksınız.

Biz Arkturus Konseyi’yiz ve sizinle bağlantı kurmaktan zevk aldık. “

Author

53 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

4. Afyon merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 19-09-2020 05:36:05

5. Bolu merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, şukuladım 21-09-2020 05:19:13

6. Selam web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

7. Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun 02-10-2020 09:22:35

8. Düzce merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 02-10-2020 11:19:24

9. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun

10. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 18:18:56

11. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 356

13. Hatay merkezden ben Aylin. Slm sayfan yeminle iyi, saolun 01-11-2020 11:26:10

14. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun , Hasan – 186

15. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

16. Çankırı merkezden ben memo. Mrb web siten vallaha çok güzel, teşekkürler 05-11-2020 02:52:39

17. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-11-2020 21:32:05

18. Adana merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-11-2020 01:52:55

19. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:55:37

21. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-11-2020 08:18:11

22. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 392

23. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler

24. Siirt merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:44:31

25. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

26. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler

27. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 121

28. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 335

29. Bayburt merkezden ben memo. Selam sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 15-01-2021 05:11:08

30. Nevşehir dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , gaye – 313

31. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 30-01-2021 20:20:49

32. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, saolun , doruk – 66

33. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

34. Bursa dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 68

35. Edirne dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 227

36. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , – 283

37. Karabük dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 11

38. Kırıkkale dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 43

39. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 491

41. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-04-2021 19:16:43

42. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. Artvin dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Emine – 208

44. Bu konu : ” Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 9

45. Erzurum dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Selamlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 156

46. Isparta merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 07-05-2021 03:25:57

47. Hatay dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 173

48. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten valla mükemmel, teşekkürler

49. Osmaniye merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım 10-05-2021 02:32:34

50. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, sağolun

51. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-06-2021 04:53:04

52. Siirt dan kimler var. Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019 . Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 259

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link