Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019

“Selamlar. Biz Arkturus Konseyiyiz. Hepinizle bağlantı kurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Sizin dünyanızda oraya yaptığınız muazzam değişiklikler söz konusu olduğunda, insanlık adına bazı aciliyetleri seziyoruz. Elbette büyük değişiklikler geliyor, çünkü hepiniz bilincinizi geliştiriyorsunuz. Yapmaları gereken ve bu yaşamda enkarne oldukları işi kendileri üzerinde yapmayanlar için her şeyi daha iyi hale getirmek için muazzam değişiklikler gelmiyor. Öyleyse, problemin cevabı olarak dünyanızdaki büyük değişikliklere bakmak, her şeyin merkezinde ne olduğunu anlamamaktır. Her şeyin merkezinde tuttuğunuz bilinç vardır.

İstediğiniz zaman bu gerçeği kendinize gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bir şeye karşı normal ve doğal tepkinizin olduğu gibi olmasına izin vermek ve sonra geri çekilip daha büyük resmi görerek algınızı değiştirmektir. Ve bunu yaptığınızda, değiştiğiniz için her şeyin değiştiğini anlarsınız. Bu, hayatınızdaki her küçük durumda yapılabilir. Dolayısıyla, hepinizin dünyanızda görmeye çalıştığınız büyük değişimlere gelince, insanlığın bilincinin değişmesinin bu değişikliklerin öncülü olduğunu kabul edin.

Şimdi, bireyler olarak, ekonomilerinizdeki, hükümetlerinizdeki, eğitim sistemlerinizdeki büyük değişimler için kendi dışınıza bakabilir veya içinizdeki bu değişimleri hissedebilir ve kendi içinde bulduğunuz ışığı ve sevgiyi yayabilirsiniz. böylece başkaları sizin yeni bakış açınızdan genişletilmiş bilincinizden faydalanabilir. Bir sabah uyanmanın ve dünyanızda bu büyük değişimin gerçekleştiğinin söylenmesinin güzel olacağını biliyoruz. Aniden, örneğin dünyanızda serbest enerji mevcuttur ve herkes ona erişebilir.

Fosil yakıtlara olan ihtiyacı ortadan kaldıran temiz enerji, çoğu insanın kollarını açarak karşılayacağı bir şey olacaktı ve o gün geliyor. Ama o gün gelmeden önce, hepiniz içsel olarak değişiyor olacaksınız, tabiri caizse kendi içinizde daha temiz bir enerji çalıştıracaksınız ve bu gerçekliği kollektif olarak yaratacaksınız. Dışınızda deneyimlemek istediğiniz bu değişen enerjiler ve koşullar konusunda sabırsız olmanıza gerek yok. Hemen şimdi içinize girebilir ve sisteminizde dolaşmak için içinizdeki daha temiz enerjiyi bulabilirsiniz ve yaptığınız işi yansıtmak için dış dünyayı yaratabilirsiniz ve diğerleri ayak izlerinizi takip eder.

Siyasetle ve insanlarla hiçbir ilgisi olmayan bir taban hareketi yaratacaksınız. Dünyanızda görmek istediğiniz değişiklikleri, büyük değişiklikleri bu şekilde yaratacaksınız.

Biz Arkturus Konseyi’yiz ve sizinle bağlantı kurmaktan zevk aldık. “

“Yeryüzünde Büyük Değişiklikler – Arkturus Konseyi, Daniel Scranton aracılığıyla, 8 Ekim 2019” üzerine 11 yorum

1. Afyon merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 19-09-2020 05:36:05

2. Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun 02-10-2020 09:22:35

3. Batman merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 18:18:56

Yorum yapın