Son zamanlarda bir video, biden’ın daha iyi görünmesini sağlamak için yeşil ekran kullanımı için makul oldu mu?

Bayrağı camdan yansımada görebilirsin .. ama Biden değil mi?

Burada yer alan fizik nedir? Orada DEĞİL mi?

Kaynak Whitehouse videosu: https://www.youtube.com/watch?v=3YBY5J98O1s

r / komplo - Yeşil Ekran Başkanı?
r / komplo - Yeşil Ekran Başkanı?

Author

11 Comments

1. Bolu merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 23:14:01

2. Bu konu : ” Yeşil Ekran Başkanı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , emin – 355

3. Van merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 18:40:24

4. Bu konu : ” Yeşil Ekran Başkanı? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 166

5. Antalya dan kimler var. Yeşil Ekran Başkanı? . Selam siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 429

6. Bu konu : ” Yeşil Ekran Başkanı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 255

7. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 21:24:06

8. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Rize merkezden ben gaye. Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-04-2021 06:24:55

10. Bu konu : ” Yeşil Ekran Başkanı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , gaye – 343

11. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link