Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü?

İnsan düşüncesi vb. Açısından olduğu gibi, hayal gücümüzün çoğu vb. Gerçek ve insan ırkı olarak deneyimlediğimiz şeylere dayanmaktadır.

Büyük kafalı yeşil uzaylı adam fikrinin, gerçek olmadan hayal gücümüzde nasıl ortaya çıktığını anlamıyorum?

Dünyayı sona erdiren doğal afetler hakkındaki komplolar gibi pek çok kurgu gerçek olaylara dayanır – bunların çoğu gerçek ama sadece abartı. Sihirbazlar, elfler vb. Gibi kurgular bile, bu fikirlerin zamanla hikayelere nasıl dönüştüğünü anlamak oldukça kolaydır. Cennet ve cehennem gibi şeyler, bu fikirlerin bir ahlaki sistem kodu ve din vb. Yaratmak için insanlık üzerinde nasıl geliştiği konusunda da anlamlıdır.

Ama evet, gerçekten olmadıkça, bu fikrin gerçekte doğru olmadan nasıl yaratıldığını anlamıyorum. Onunla ilişkilendirilecek ya da ilham alınacak hiçbir şey yok.

Iv kelimelere dökmeyi zor bulduğu için bu gönderiler oldukça başıboş ama umarım ne demek istediğimi biliyorsunuzdur.

“Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 12

2. Bu konu : ” Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 84

3. Bu konu : ” Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 45

4. Bayburt dan kimler var. Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 74

5. Bu konu : ” Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 175

6. Şırnak dan kimler var. Yeşil uzaylı adam fikri hayal gücümüze nasıl dönüştü? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 98

7. Kırşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-02-2021 01:36:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link