Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı.

Hepimiz bunun hangi yöne gittiğini biliyoruz. Bunun hakkında yıllardır konuşuyoruz ve şimdi köşeyi dönünce. Artık bu covid ile ilgili bile değil, NWO geliyor, onu durdurmalıyız. Şimdi. Ya da geri dönüş yok. Bu artık bir komplo değil.

Biz tepki verene kadar bizi ne kadar ileri itmeye devam edecekler? İnsanların kişisel olarak etkilenene kadar olayları önemsemediklerini sık sık duyuyorum … Batı dünyasında bu saçmalıktan kimse olumsuz etkilenmediyse lanetleneceğim. Aylarca kale direklerinin yerini değiştirdiler, birbiri ardına sahte sözler. Milyonlarca insan işini, işini, geçimini ve akıl sağlığını kaybetti. Pek çok insan,% 99,97 hayatta kalma oranına sahip bir virüse yakalanma korkusuyla, geçerken aynı odada bile olamayan aile üyelerini kaybetti.

Yine de tepki vermiyoruz. Elbette internette yayınlıyoruz, şikayet ediyoruz, dinleyecek arkadaşlarımıza aktarıyoruz … Beyler, bu yeterli değil, buna karşı çıkmalıyız. Artık dumandan gören sadece biz “komplo teorisyenleri” değiliz. Herkes yetti. Son iki haftada dört farklı ülkeyi gezdim, bundan bahsettiğim her insan bıktı.

Medya, konuşan kafalar ve hükümet temsilcileri ancak bu kadar çok yalan söyleyebilir. Gördüklerimiz ve ekranlarımızdan gördüklerimiz tamamen farklı iki dünyadır. Yarım beyni olan herkes sikişmelerin döndüğünü bilir – normie ya da başka.

Bu aşının zorunlu olmasına izin veremeyiz. Ben anti-vax değilim, birçok insan değil, ama o kadar çok kırmızı bayrak var ki, dalmak için acele ettiğin için aptal olursun. Bizi para cezalarıyla, tutuklamalarla vb. Tehdit edebilirler. Sayıca güvenliğimiz var, biz – bir insan topluluğu olarak küresel olarak itaatsizlik etmemiz GEREKİYOR. Hepimiz aynı fikirdeysek, yapabilecekleri hiçbir şey yok.

Pek çok insan nasıl itaatsizlik edileceğini bilmiyor, ama eminim ki çoğu insan özgürlüğümüzün sınırda olduğunu derinlemesine biliyor. TPTB bizim uygunluğumuza güveniyor, acele ediyorlar, özensizleşiyorlar – sadece ABD’deki bariz dolandırıcılığa bakın.

Hepimiz güzel yüzen uzay topumuzda hayatla kutsanmışızdır, hiç kimsenin bir başkası üzerinde hakkı yoktur. Hepimiz eşitiz.

Millet, harekete geçme zamanı. Bu yeterince ileri gitti. İngiltere’den herhangi biri, bir protesto Cumartesi Londra’da, zaman yarat, sesini duyur. Süresiz olarak elimizden alınmadan önce özgürlüğümüzü geri almalıyız.

Tek gereken, başlamak için bir hareket ve insanların takip edeceğinden eminim. Artık bunun oynamasına izin veremeyiz.

“Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı.” üzerine 25 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-11-2020 17:16:19

2. Çanakkale dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Merhabalar web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 131

3. Van dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 144

4. Ordu merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:27

5. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-12-2020 15:25:38

6. Bu konu : ” Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 214

7. Bilecik dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 485

8. Kütahya dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 157

9. Bu konu : ” Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , ziya – 373

10. Edirne dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 260

11. Şırnak dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Slm siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 166

12. Ordu dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 35

13. Bu konu : ” Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 254

14. Hatay merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 02:48:53

15. Bu konu : ” Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 457

16. Şanlıurfa dan kimler var. Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. . Slm web siten yeminle hayran edici, tebrikler , banu – 16

17. Amasya merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler 22-02-2021 17:58:56

18. Bu konu : ” Yeter artık. İnsanlar uyanıyor. Çizgiyi çekme zamanı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 491

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link