Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum

Kuralı okuduğumda, sadece bağlantı gönderilerinde bir gönderim beyanı gerekiyordu, resim gönderileri hakkında hiçbir şey söylediğini görmedim. Yine de, son iki gönderiyi sildim, işte burada

Kongre, bir dinin kuruluşuna saygı gösteren veya onun serbestçe kullanılmasını yasaklayan hiçbir yasa çıkarmaz; veya ifade özgürlüğünü veya basın özgürlüğünü kısaltmak; veya halkın barış içinde toplanma ve şikayetlerin giderilmesi için Hükümete dilekçe verme hakkı.

Gönderen … 40bucksis40bucks
[comments]

“Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 498

2. Bu konu : ” Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 457

3. Bilecik dan kimler var. Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum . Mrb web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 136

4. Bu konu : ” Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 276

5. Elazığ merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-01-2021 16:38:00

6. Ordu dan kimler var. Yeterince adil, bu benim ilk değişikliğin gerçekte ne olduğunu metin biçiminde yeniden yayınlıyorum . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 384

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link