Sadece çoğumuz için bu 2013 değil … Dünyadaki baskın takvim sistemi bize 2021 olduğunu söylüyor. Ancak yönetici elitlerin olayları örtbas etmeyi ve yalan söylemeyi sevdiğini biliyoruz. Geçmişi değiştirmedikleri (bunun zaten büyük olasılıkla olduğunu biliyoruz) ve hatta hepimizin olduğuna inandığımız tarihi değiştirmedikleri söylenen nedir?

21 Aralık 2012 (bizim zamanımız) gökyüzünde büyük kavuşumu görmüş olsaydım, bokumu kaybederdim. Birçoğunun Maya 2012 hikayelerine çekilmesini seviyorum – yeni bir döngünün sonunda / başlangıcında olduğumuzu gösteren birçok işaret vardı ve hala var.

Birisi yakın zamanda burada dikkatimi çeken bir şey paylaştı. Birisi, Etiyopya’nın farklı bir takvim sistemine göre nasıl yaşadığını belirten bir gönderi gösterdi. Buna Kıpti takvimi deniyor. Takvime baktığınızda, duman ve aynalar gibi bir dizi farklı tarih görürsünüz .. ancak şu anda Etiyopya’daki resmi tarih 2013’tür – yani geçen yıl 2012’ydi .. yani 12 yörüngeli gövdeli parlak kanatlı yıldız (Jüpiter ve Satürn) (geçen yıl) Aralık 2012’de gökyüzünde açıkça görüldü .. Eski uygarlıkların bahsettiği bu muydu? Sitchin ve diğerleri annunaki ve nibiru hakkında konuşuyorlar – ama yanılmadıkları söylenecek ne? Ya yörüngede 12 gezegeni olan bir nibiru yoksa ve Sümerlerin tasvir ettikleri Buraya sadece büyük kavuşum muydu

Genel fikir birliği, Nibiru’nun kahverengi bir cüce yıldız olduğu yönündedir .. ancak Satürn’ün ölü / başarısız bir yıldız olduğuna dair teoriler de vardır. Hatta wikipedia bunu doğrular. Bu büyük kavuşumun Mayaların / Sümerlerin kastettiği şey olduğuna inanıyorum ve hepimizin aldatıldığımıza ve henüz yeni çağda olduğumuza inanıyorum. Dünyaya bakarsanız, bunu görebilirsiniz. Her şey alt üst ve palyaço dünyasında yaşıyoruz.

Ayrıca,

Şu anda bir CORONAvirus plandemisi olması bir tesadüf mü? 1996’da arkeologlar tarafından başka bir eski Maya tableti keşfedildi ve “La Corona” olarak adlandırıldı. Tablet, 21/12/12 tarihinde 13. baktunun sonunu tasvir etmektedir. . .

Ben sadık bir adam değilim, ama sadık metinler gözlemliyorum. Bu işaretleri görebiliyor musun?

“Ve güneşte, ayda ve yıldızlarda işaretler olacak ve yeryüzünde denizin ve dalgaların kükreyişinden dolayı şaşkınlık içindeki ulusların sıkıntısı olacak, insanlar korkudan ve dünyaya gelecek olanlardan habersiz olacaklar. Göklerin güçleri sarsılacak. “

“Sonra cennetten inen bir meleğin elinde dipsiz çukurun anahtarını ve büyük bir zinciri tuttuğunu gördüm. Ve o, şeytan ve Şeytan olan ejderhayı, o eski yılanı yakaladı ve onu bin yıl boyunca bağladı. ve onu çukura attı, kapatıp üzerine mühürledi, böylece milletleri daha fazla aldatmasın, bin yıl bitene kadar. Ondan sonra bir süre serbest bırakılması gerekiyor. Sonra tahtları gördüm. Ve onların üzerine yargılama yetkisinin verildiği kişiler oturdu. Ayrıca İsa’nın tanıklığı ve Tanrı’nın sözü için başı kesilenlerin ve canavara ya da onun suretine tapınmayanların ruhlarını gördüm. ve alınlarında ve ellerinde izini bulamamışlar, diriltilmişler ve Mesih’le birlikte bin yıl hüküm sürmüşler, Ölülerin geri kalanı bin yıl bitene kadar canlanmamıştır, bu ilk diriliştir. .. Ama her zaman uyanık kalın, daha güçlü olabilmeniz için dua edin. gerçekleşecek olan tüm bu şeyleri pelerin ve İnsan Oğlu’nun önünde durun. “

“ulus ulusa karşı, krallık krallığa karşı yükselecek ve çeşitli yerlerde kıtlıklar ve depremler olacak. Bütün bunlar doğum sancılarının başlangıcıdır”

“O günlerin sıkıntısından hemen sonra güneş kararacak, ay ışığını vermeyecek, yıldızlar gökten düşecek ve göklerin güçleri sarsılacak.”

“Ama şunu anla, son günlerde zorluklar yaşanacak. İnsanlar için kendini seven, parayı seven, gururlu, kibirli, istismar eden, anne babasına itaatsiz, nankör, kutsal olmayan, kalpsiz, kayıtsız, iftira eden, kendini kontrol etmeyen, acımasız, iyiyi sevmeyen, haince, umursamaz, kibirle şişmiş, tanrısal görünüme sahip ama onun gücünü inkar eden, Tanrı severlerden çok zevk severler. Bu tür insanlardan kaçının. “

“Ve büyük ejderha, şeytan ve tüm dünyanın aldatan Şeytan olarak adlandırılan o eski yılan yere atıldı – yere atıldı ve melekleri de onunla birlikte yere atıldı.”

“Bu kehanetin sözlerini yüksek sesle okuyan ve kutsananlar, işitenler ve içinde yazılanları saklayanlar, çünkü zaman yakındır.”

“Sonra yeni bir cennet ve yeni bir yer gördüm, çünkü ilk cennet ve ilk dünya ölmüştü ve deniz artık yoktu.”

Author

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-03-2021 08:54:07

2. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 39

3. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 05-03-2021 13:08:30

4. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 320

5. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 05-03-2021 13:16:17

6. Tokat merkezden ben memo. Mrb sayfa inanılmaz iyi, tebrikler 05-03-2021 18:43:54

7. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 189

8. Karaman dan kimler var. Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , – 300

9. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 239

10. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 400

11. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 19

12. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 142

13. Konya merkezden ben Emine. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-04-2021 04:40:28

14. Bu konu : ” Yıl 2013. Birkaç ay önce, 2012’de 21/12/20 tarihinde, gökyüzünde 12 küçük yörüngeli nokta (büyük kavuşum) olan parlak, kanatlı bir yıldız vardı. Kadimlerin bize anlatmaya çalıştıkları bu muydu? ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link