Yıl 2020

“Yabancılar” sonunda kendilerini dünyanın efendileri olarak göstermeye karar verirler. Salgının bir aldatmaca olduğunu ve maskelerin yüz tanıma teknolojisini ilerletmek için olduğunu ortaya koydular. Şimdi kimse güvende değil. Donald Trump yeniden seçiliyor ve dünya artık “yeni normale” giriyor. Artık gerçeği biliyoruz ve asgari ücretli işlere uyup devam etmekten başka yapabileceğimiz bir şey olmadığını biliyoruz ve% 1’in dünyayı yönetmesine izin veriyoruz.

… Phonkboi tarafından gönderildi
[comments]

“Yıl 2020” üzerine 15 yorum

1. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 09:13:14

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:36:48

4. Bu konu : ” Yıl 2020 ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 430

5. Bu konu : ” Yıl 2020 ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 9

Yorum yapın