İğneleri çıkarmak için gönüllü olmanın büyük baskısını görüyor musun? Hayat kurtaran iğneler dağıtan rastgele insanlar lanet bir şaka. Suçluluk her zaman onu icat eden kişilere aittir. Son darbeyi atan son kişiler için hiçbir zaman suçlama alınmaz.

Fauci veya kapıların aşılanmasını istemiyorum, o lanet iğneyi yaptıklarını görmek istiyorum.

Kimse bu boku sağlıklı insanlara vermekten sorumlu olmak istemez ve ölürler.

Dünya berbat.

Rastgele bir gönüllü tarafından kolunuza batırılmak istiyorsanız, sizin için iyi.

Hastanedeydim 3 yıl önce strep A’ya yakalandım ve beş dakika boyunca öldüm ve kollarım eroin bağımlılarının ıslak rüyasına benziyordu.

Oradaki hemşirelerden birkaçı artık kollarımda damarlarımı bulamadı ve ben kollarımdaki tıkanıklıklardan ötürü, inanılmayacak kadar hasar görmüştüm.

Bana yaptıklarına bağlıydılar ama konuyu açmadım çünkü bir kalp uzmanı beni kurtardı.

Anti Vax değilim, tüm söylediğim şu. Meşaleyi başkalarına geçiriyorlar. Bu yumruk senin kurtarıcın değil.

Author

16 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. . Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 18

2. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 385

3. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 57

4. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 01:46:44

5. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

6. Isparta merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun 16-03-2021 19:08:27

7. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 440

8. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim iyi, tebrikler , Aylin – 279

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Artvin dan kimler var. Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 90

11. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 64

13. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 63

14. Bu konu : ” Yıllarca ölü adamın infazlardaki geçişi makineye bırakıldı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 48

15. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link