Yine Rusya mı?

Rusya tarafından yapılan bu “hack”, Çin’deki ısıyı uzaklaştırmanın bir yolu. Bunun nasıl bir savaş eylemi olduğunu okuyordum, bunu halının ve tüm o saçmalıkların altına kaydıramayız. Çin bu ülkeye zarar vermek için Rusya’nın hiç yapamayacağı kadar çok şey yaptı. Çin ve Biden ile olan her şey unutulacak ve yine her şey RUSYA ile ilgili olacak! Sanırım burada uzun ve karanlık bir kış geliyorlardı.

“Yine Rusya mı?” üzerine 14 yorum

1. İzmir dan kimler var. Yine Rusya mı? . Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 289

2. Bu konu : ” Yine Rusya mı? ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 267

3. Bu konu : ” Yine Rusya mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 112

4. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 01:19:58

5. Bu konu : ” Yine Rusya mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 124

6. Bu konu : ” Yine Rusya mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden güzel, teşekkürler , hatice – 24

7. Bu konu : ” Yine Rusya mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 443

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link