Birisi bizimle, hepimizle ve belki de özellikle eleştirel / komplo düşünen insanlarla dalga geçiyor. Bu Biden “derin sahte” buna bir örnektir. Çıkarımı ne olursa olsun, kişinin kendisi için görülmedikçe, hiçbir şey ciddiye alınamaz (gerçek veya inanılamaz). Size iyi şanslar kız ve erkek kardeşlerim …

Author

9 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Yine sahip olduk ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 107

3. Bu konu : ” Yine sahip olduk ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 326

4. Bu konu : ” Yine sahip olduk ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 144

5. Bu konu : ” Yine sahip olduk ” çok güzel. Mrb sayfan cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 270

6. Bu konu : ” Yine sahip olduk ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 299

7. Kayseri merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-04-2021 06:12:47

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Yine sahip olduk . Merhaba sayfan harbiden güzel, sağolun , ali – 40

9. Muş merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım 13-04-2021 03:51:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link