İşler birdenbire “kötü gitmez”. Et, süt, ilaç vb. Sonsuza kadar iyidir. Şirketler, sadece onu atıp daha fazla satın almanızı sağlamak için üzerine son kullanma tarihleri ​​koyarlar. Saf korku taktikleri. Bana güvenmeyin. Kendiniz deneyin.

Not: Kümes kokusunu görmezden gelin.

Author

24 Comments

1. Bitlis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 21-01-2021 07:34:03

2. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 133

3. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

4. Ardahan dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . Selam herkese sayfan inanki mükemmel, sağolun , – 402

5. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ali – 324

6. Kırşehir dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . Slm sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , emin – 133

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 288

8. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 375

9. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Selam sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım , ali – 17

11. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 21

12. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 302

13. Trabzon dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 389

14. Bursa dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 235

15. Tokat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 10-02-2021 20:35:11

16. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 216

17. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, saolun

18. Mrb siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

20. Bitlis dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, saolun , emin – 471

21. Niğde merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım 02-04-2021 10:17:31

22. Şırnak dan kimler var. Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , ziya – 378

23. Bu konu : ” Yiyecek ve ilacın “süresi dolmaz”. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 254

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link