Kategoriler
Genel

Yoğun bir hafta oldu, işte perde arkasında “hiçbir şey olmuyor” diye düşünenler için bir özet.

Bu hafta:

-Çinli Telekomünikasyon Kongresi Huawei ve Ticari Sırları Çalmak İçin Komplo ve Komplo Kurmaktan Sorumlu Bağlı Ortaklıklar

-Jussie Smollett, nefret suçları aldatmacasından dolayı 6 suçlamada bulundu.

-AG Barr, Giuliani'nin onlara eski İdare ile Ukrayna'nın yolsuzluğu hakkında soruşturma bilgisi verdiğini açıkladı.

-Trump, Tony Podesta'nın gerçekleştirdiği suçlarda hiçbir şey olmadığını vurgulayan bir heyecan çılgınlığına devam ediyor.

-Trump, Hakim Berman Jackson'ı Manafort hakkındaki adaletsizlikler hakkında bozdu, ancak oyun HRC pas verdi.

Michael Avenatti bugün tüm suçlamalardan suçlu bulundu.

-Roger Stone Cümle AG Barr tarafından çirkin olarak değerlendirildi (9 yıl? Kongreye yalan söylediği için? Tecavüz Sadece 3 ~ 5 yıl) ve 4 yozlaşmış Mueller müfettişi istifa etti.

• “Burada, Çin askeri hackerlarının iddianamesini duyurmak için… kredi raporlama ajansı Equifax'ın bilgisayar sistemlerine girdiği ve tüm Amerikan vatandaşlarının neredeyse yarısının hassas kişisel bilgilerini çaldığı için” – AG Barr

-Trump WH, Alexander Vindman'ı ateşledi

-Trump WH, Gordon Sondland'ı ateşledi

-Trump NSC (ulusal güvenlik konseyi) 70 eski Obama'nın sınır dışı edilmesini kaldırıyor, belki daha da fazlası geliyor.

-Graham Cuma günü Başsavcı William Barr'a birçoğu sadece unvanla tanımlanan 17 yetkiliyi görüşme için hazır bulundurmasını isteyen bir mektup gönderdi.

-Durham, John Brennan’ın 2016'da Rus Müdahalesini Ele Aldığını İnceliyor

• A.G. Barr, @FenFlynn'e Karşı Davayı Gözden Geçirmek için Savcıyı Kurdu. Roger Stone davasında yaşanan karışıklık ve Andrew McCabe'yi @USAO_DC'de Tahsil Etmenin Reddi, ortasında siyasi savcıları incelemek için savcıları dışarı gönderdi

“Yoğun bir hafta oldu, işte perde arkasında “hiçbir şey olmuyor” diye düşünenler için bir özet.” için 24 yanıt

Elazığ merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2020 08:10:10

Burdur merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım 20-02-2020 01:47:02

Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 22-02-2020 15:10:38

Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 23-02-2020 10:55:06

Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-02-2020 19:26:12

Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2020 21:40:42

İzmir merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım 03-03-2020 22:37:45

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 07-03-2020 16:05:30

Bitlis merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 15-03-2020 12:15:16

Düzce merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 23-03-2020 10:44:11

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-03-2020 16:55:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir