Yoksullar için ekonomik çöküş, zenginler için daha iyi dünya

Mevcut ekonomik durum tam olarak ekonomik çöküş değildir. Lüksler hala bir şey ve büyük şirketler daha fazla para kazanıyor. Orta sınıf alt orta sınıf olurken, alt orta sınıf fakirleşirken, yoksullar suçlu oluyor.

Bu bir tür soykırım, sadece fakirleri ve zayıfları öldürüyor. Covid yaşlıları ve güçsüzleri, ekonomi fakirleri ve alt orta sınıfı öldürür. Ne mükemmel bir kombinasyon.

Son zamanlarda gerçekten depresyondayım çünkü tüm bunlar yaklaşan cehennemin başlangıcı gibi görünüyor.

“Yoksullar için ekonomik çöküş, zenginler için daha iyi dünya” üzerine 13 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun 08-09-2020 06:11:19

2. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 19-09-2020 19:11:24

3. Bayburt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:20:59

4. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 11-10-2020 05:12:11

5. Malatya dan kimler var. Yoksullar için ekonomik çöküş, zenginler için daha iyi dünya . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ziya – 363

Yorum yapın