yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey

———————————————————————

Sayıları unutun. Ayarladılar beklentiler.

Hiçbir şey mükemmel değildir.

İçin hazır ol yönlendirmek Gerektiğinde yoldan.

İnsanlar doğası gereği simya. Biz kaçıyoruz sıvılar, kültürler ve elektrik bizim genel günlük deneyim..

O bakım ve kontrol bu sistemlerden, yani kardiyovasküler, solunum ve sinir sistemleri genel görünüm.

Bilim şu anda bu bilinci çağırıyor.

Niyet bu sistemleri kontrol etme biçimidir.

Aşk bu İrade’nin gerçekleştirileceği isimdir.

Ne kadar sevimsiz görünse de aklına koyduğun her şeyi yapabilirsin.

Hiçbir şey olmamalı zorunlu kendi üzerine.

Sadece bir kez hissettiğini yap aşkın ne olduğunu çözdü.

Meditasyonun işe yaradığını biliyorum çünkü ondan kurtulmak için her yolu denedim ve 20 dakika boyunca temel Mantra talimatlarını izleyerek,% 100 kaygı diyebileceğiniz duyguları hafifletiyor ve bir sonraki aktiviteme özgürce hareket etmemi sağlıyor.

Büyük sır, hepimiz aynıyız ama hepimizin benzersiz kıvılcım dünyaya sunmak için.

Amaç gibi konuşmak Yoda ve gibi akmak Su.

Anlamını öğrenin ve anlayın nüans ve doğa.

Değişecek ve sizi değiştirecek anlar kontrolünüzün dışındadır, ancak yalnızca hazırsanız ve bilinmeyene açıksanız size yol açacaktır.

Hoşunuza giden şeyleri, yaşadıklarınızdan dolayı seviyorsunuz, bu deneyimlerden zevk alsanız da hoşlanmasanız da, sadece dinlenme bakış açınızı belirler.

Beğendiğiniz her şeyi beğenmeyebilirsiniz ve tam tersi, hepsi bir irade meselesidir.

Küresel nüfus acı çekiyor bir kütleden eksiklik nın-nin benlik saygısı, bu Nasıl ve neden kontrol ediliyoruz.

Zaman bir inşa etmekbir saniye var asla geçmedi.

————————————————————————

ølund 🙌

“yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey” üzerine 36 yorum

1. Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım 29-09-2020 13:35:34

2. Sivas merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-09-2020 17:48:54

3. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun 29-09-2020 18:03:30

4. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 18:43:04

5. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-09-2020 19:13:24

6. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-10-2020 02:01:20

7. Kırklareli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-10-2020 05:26:33

8. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:16

9. Kütahya merkezden ben Emine. Selam siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:12:59

10. Kütahya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 12:13:30

11. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, saolun 08-10-2020 23:17:31

12. Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 11-10-2020 12:26:41

13. Isparta merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 14-10-2020 16:38:45

14. Ankara dan kimler var. yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ziya – 478

15. Trabzon dan kimler var. yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey . Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 356

16. Bu konu : ” yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 130

17. Erzincan merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler 23-10-2020 11:13:07

18. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-10-2020 11:14:20

19. Sakarya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-10-2020 11:19:48

20. Bu konu : ” yol boyunca sana yardımcı olacak küçük bir şey ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 357

Yorum yapın